Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Még szoptatok és most derült...

Még szoptatok és most derült ki hogy megint kisbabát várok. jut is marad is tejem a második babámra?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 17. 17:13
 1/6 A kérdező kommentje:
hozzáteszem hogy a kislányom juniusban lesz két éves és már csak esténként cicizik de akkor nagyon sokat.még éjjel is képes felkelni hogy megkapja amit akar.ha nem adom oda akkor senki sem alszik.nem tudtam leszoktatni róla.remélem ha meglesz a kistesó akkor ő már nem kéri.
2008. ápr. 17. 17:15
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Ha látja a hasadat nőni, és elmondod hogy a cici már a kistesóé, egy idő után megfogja érteni.De ha esetleg akkor is kéri mikor már a baba is megvan szerintem az sem gond.Nagyon sok kismama szopiztat "tandembe".Ha eddig volt tejcsid, ezután is lesz ne aggódj,Gondolj csak az ikres anyukákra, ők is 2-t ciciztetnek.
2008. ápr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2 évesen így is úgy is le kéne már lassan szoknia, és még jó 8 hónap a következő babáig.

De jájr utána, hallani olyat, hogy a szoptatás vetéléshez vezethez. Nem tudom,mi a jelenlegi orvostudomány álláspontja ezen a téren, érdeklődj utána.

A másik babának pedig tuti lesz tejed, ha most is ennyi van:-)

2008. ápr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
már rég leakartam szoktatni de a doktornő,védőnő és még sorolhatnám mind azt mondta hogy ne vegyem el ezt az örömöt a gyermekemtől!persze most más a szitu.feltétlen utánajárok ennek a vetélés dolognak ha még szoptatom az elsőt.könnyen jött a második és nem szeretném ha könnyen el is veszíteném.
2008. ápr. 17. 17:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi gond, ha tovább szoptatsz. Csak akkor hagyd abba a szoptatást, ha olyat észlelsz, hogy esetleg görcsölsz tőle. Ha nincs ilyen, nyugodtan szoptathatsz tovább, bár az előfordulhat, hogy a kislányod magától hagyja abba a terhességed alatt, mivel a terhesség miatt idővel csökkenni fog a tejmennyiség, majd végül előtejjé alakul a születendő babának. Ha ez zavarja a lányodat, magától el fogja hagyni, ha nem, az sem aj, kettőt szoptatsz majd :)

Ha kérdésed van, fordulj hozzá:

[link]

2008. ápr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

Én végig szoptattam a terhességem alatt,nem volt semmi gond,csak elkövettem egy hatalmas hibát,szülés után amikor sóvárogva nézte a nagy ahogy a pici szopizott neki is adtam(azt a boldogságot amit a nagy mutatott,kérdeztem,hogy izlik,ő meg csak bólogatott a nagy kortyok között)na ezt nem kellett volnba.Nagyon nehezen tudtam elválasztani utánna,már ovis volt még szoőpizott este meg éjjel is felkelt,ami a pici mellett nem volt tul szerencsés,rengeteg energiámet elvett,arrol nem is beszélve,hogy a tul gyakori testi kontaktus miatt (Isten ne verjen meg érte)de terhes volt a nagyobbik közelsége.Elválazstás után jó egy hónap kellett mire igazi örömmel tudtam fogadni a nagy bujását(ez nem azt jelenti,hogy valaha is ellöktem magamtól,csak belül terhes volt a dolog).Gondold meg és ezek szerint cselekedj,ha el tudod választani válaszd el.Egy hónap eltéréssel választoittam el a picit a nagy után,nem volt igazi törés az ő életében,a nagyobbal nehezebb volt ,pedig őszintén megmondtam neki,hogy már ez nekem nem jó...

Sok sikert és jó babázást!

2008. ápr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!