Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális hogy a kisfiam...

Normális hogy a kisfiam össze-vissza csapkod a kezével szopizás közben?

Figyelt kérdés
Születése óta csinálja, eddig elég volt annyi, hogy megfogta a kisujjamat és azzal birkózott, így elvolt! De most már hogy 5 hónapos, elég "lefogni". Sajnos muszáj valahogy megakadályoznom hogy csapkodjon, mert mindig az arcát karmolja, a fülébe nyúl, már volt hogy véresre kaparta! Másnál is előfordult már ez, vagy csak az én babám ilyen?
2009. jún. 19. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom is csapkod és néha csipked is.Pedig már 1 éves.Remélem kinövi!
2009. jún. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nézd meg ezt: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Nem vagy egyedül! :)

2009. jún. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az en 7 honaposom egy orokmozgo. Ha eler valamit a labaval szopizas kozben azt rugdossa folyamatosan. Ha polo van rajtam, akkor azt huzkodja. Ha nincs, akkor csipked, vagy a szamba probal nyulkalni. Neha sajnos ezek miatt mar idegesit a szoptatas, pedig nagyon szerettem szopiztatni, amikor meg nyugodt volt. Ezekkel az a meghittseg eltunt. De azert igy is imadom:-)
2009. jún. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De jó!

Aranyosak vagytok! Köszönöm a válaszokat! :)

2009. jún. 19. 22:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy éves a kisfiam nálunk is van ilyen csipked is és közben tornázik :)
2009. jún. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, mintha én írtam volna a kérdést. Később rosszabb lesz. Nekünk is ez van. 9 hónapos. Elkapja a pólómat, és huzigálja magához, meg a melltartóm pántjával játszik, tépkedi. Ha nincs rajtam póló, akkor vagy csapkodja az arcomat, vagy a bőrömet karmolja. Nekem is ezért van már elegem a szoptatásból. Szuper jó eltölteni úgy 10-15 percet, hogy valaki a körmével matat az arcomban. :)
2009. jún. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Csíp, mar, tép, üt, rúg, magyaráz (hümmög), és a legújabb: vakar! Mindent, és minden étkezésnél kapirgál. Engem, az etetőszéket, magát, játékát, ágyat,... Hogy ez honnan jött neki?! :D

7,5 hónapos.

2009. jún. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem még csak 2 hónapos a fiam, de ő is elég kapálódzós szopi közben, fekve szoptatom. Lehet, hogy nem csinálná ezt, ha másképp szoptatnám? Csak ülve nem nagyon szereti...
2009. jún. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!