Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A 10 napos kisfiam szopizás...

A 10 napos kisfiam szopizás után nem nagyon akar büfizni. Egyből bealszik. Van valami ötletetek a büfiztetéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sajnos minden délután, este hasgörcs gyötri. Nem tudom ez összefüggésben lehet-e a büfizetéssel vagy csak a fejletlen bélrendszer miatt van a kólika.
2009. jún. 29. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha fáj a poci, valószinűleg emiatt lehet. Próbálj meg járkálni vele, hátha álmában büfizik.. Nálunk a hátsimogatás nagyon bejött, de ne csak simizd, icipicit nyomd is a hátát. Ez nálunk mindennél többet ért.
2009. jún. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!!
2009. jún. 29. 14:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Én böfiztető-pózban tartva a babát (azaz a vállamon, függőleges helyzetben)lassan felálltam, majd hirtelen, de azért óvatosan(!) visszazuttyantam a fotelbe. 2x-3x ismételni, ha szükséges. A "lift-effektus" szabályai szerint böfi formájában kiröppen a levegő. Brutálisnak tűnik, de bevált. Vagy emelgettem - lassan fel, gyorsan le. (persze, csak ha ébren volt:)) Egy ismerősöm a lépcsőn való lesietésre esküszik, ha van nálatok lépcső... A hasfájós gyerekemnek "Gripewater"-t adtam (azt hiszem így írják). Egy kiskanállal, adható újszülöttnek is, és segít szinte azonnal pukizni.

www.szoptassugyesen.hu

2009. jún. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítségedet! Ki fogom próbálni, amit tanácsoltál!
2009. jún. 30. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!