Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Igaz, hogy a tápszertöl csak...

Husika1988 kérdése:

Igaz, hogy a tápszertöl csak a feje nö a babának? (azért bánt ez a kérdés, mert nincs tejem csak pár napig tudtam szoptatni és büntudatom van! )

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 22:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%
Nem, és az sem igaz, hogy sokkal kövérebbek a tápos babák. Ne legyen bűntudatod, attól még jó anya vagy! (és megjegyzem: a fiamat én sem tudtam szoptatni, tápos volt, bele voltam betegedve, a lányomat meg kétévesen alig tudtam leszoktatni a ciciről...)
2012. ápr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 sumergo ***** válasza:
48%
Biztosan nem így van, és ne legyen bűntudatod, azzal nem segítesz! :-)
2012. ápr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Dehogy igaz.Ne gondolkozz ezen.Több ezer gyerek nő fel tápszeren és nem szaladgálnak óriás fejű gyerekek az utcán.Ne legyen bűntudatod,gondolom nem te döntöttél a mellett hogy nem szoptatsz.
2012. ápr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Persze, hogy igaz!

Pár év múlva az egész gyerek csak egy hatalmas gömb lesz, a végtagjai meg eltűnnek. De legalább majd jól lehet vele focizni.

2012. ápr. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 xStefix ***** válasza:

Ami ehhez a témához kapcsolódik és VALÓBAN megfigyelt összefüggés: "A tápszerrel táplált csecsemők súlya 4-12 hónapos korban általában nagyobb, mint a szoptatott csecsemőké. Ugyanakkor a hosszuk és fejkörfogatuk növekedésében nincs különbség."

Persze ez is csak a nagy átlagra vonatkozik, szóval kivételek mindig akadhatnak.

2012. ápr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem olvastam el a többi választ, de gondolom lehurrogtak, hogy mekkora hülyeség, de sajnos nem igaz. Én Kínában élek, és ott tápszerezik a gyerekeket, hát némelyiknek akkora a feje, mint egy dinnye, de szembeszökően óriási fejük van. De ez nem azért van, mert tápszerezik, hanem mert a tápszereiket úgy rakják össze. Tehát nyilván te nem kínai tápszerrel eteted a babád, így kevés az esély rá, hogy nagyfejű lesz! :)

2012. nov. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!