Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kérdés lisztérzékeny anyukákho...

Kérdés lisztérzékeny anyukákhoz! Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár napban alig van tejem, hirtelen csökkent le, előtte mindig elég tejem volt. Ugyanazt eszem, mint előtte, egy dolgot tudok elképzelni, mint lehetséges ok: nem rég ettem kínai kaját. Megkérdeztem, hogy van-e benne búza, mert lisztérzékeny vagyok. Azt mondta a nő, hogy egy pici van benne, de egy pici nem szokott megártani, úgyhogy megettem. Lehet-e, hogy ettől csökkent le a tejem? Más tünet nincs.

2012. ápr. 17. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár nekem a férjem LÉ. De szerintem nem lehet, hogy ettől csökkent le. Főleg, ha máskor is eszel egy keveset. Bár ezt nem értem... ha Lé vagy soha ne egyél mert a gyomrodban okoz gondot, még ha nincs is tüneted.
2012. ápr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt, hogy néha eszem egy kicsit, azért nem úgy kell érteni, hogy pl néha megeszem egy zsemlét. Hanem pl fagyit szoktam enni, pedig elvileg abból is van olyan, amelyik tartalmaz glutént.

Szóval nem lehet ettől?

2012. ápr. 17. 19:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is szinte kizart, hogy emiatt ne lenne tejed.
2012. ápr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!