Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Teljes tejdiéta mellett kinek...

Teljes tejdiéta mellett kinek hogy sikerült a szoptatás?

Figyelt kérdés
Az első gyerekem tejérzékeny volt, most várjuk a másodikat. Készülők a teljes tejdiétára főleg az első két-három hónapban. Másfél éve a diéta miatt nagyon hamar elapadt a tejem, mert egyik napról a másikra kellett teljes életmódot váltani. Most fokozatosan készülök fel rá majd a 36. héttől, hátha most sikeresebb lesz.
2012. ápr. 18. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:

11 honapig szoptattam igy a fiam es en valasztottam el. Sikeres volt a szoptatas. En is egyik naprol a masikra valtottam a fiam harom honapos koraban. A lanyom negy honapos, vele nem dietazom, de nem is szopik, de fejem neki a tejet.

Biztos fog menni neked is.

2012. ápr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
15 hónapja szoptatok, 13 hónapja teljes tejdiétával. ÉLn is egyik napról a másikra váltottam életmódot az allergia miatt. Amire én nagyon odafigyelek, az a Ca és a D vitamin pótlása, mákolajjal, d-vitamin tablettával teszem. és heti 2x halat eszünk, illetve CA-val dúsított rizstejet iszunk, és napi legalább 2 alkalommal húst fogyasztunk.
2012. ápr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A fiam 2-3 hónaposan lett tejallergiás. Egy évesen vittük kontrollra, addigra szerencsére kinőtte. Szóval 9-10 hónapig szoptattam tejmentes étkezés mellett. Semmi problémát nem okozott a szoptatásban.


Kérdező, nem szeretnélek elkeseríteni, vagy bántani, de nem vagyok biztos benne, hogy az étkezésbeli váltás miatt apadt el a tejed. Én rengeteg tejterméket fogyasztottam, aztán egyik napról a másikra álltam le vele. Egy fikarcnyival sem lett kevesebb a tejem ettől.

2012. ápr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!