Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 6hetes babám legalább 3-4...

6hetes babám legalább 3-4 étkezés után visszahányja a tápszert, bukik és utána hány! Volt valaki így, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Mondtam a védőnőnek, aki azt mondta, csak akkor foglalkozzunk vele, ha nem gyarapszik! De hát nem azért adok neki enni, hogy utána visszajöjjön... lehet napközben már nem kéne neki ennyiszer enni adni? Mert éjszaka nem csinálja, csak nappal! (3óránként eszik, van, hogy tovább alszik kicsivel!) 100ml eszik 1 étkezés alatt...
2012. ápr. 19. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Többször, kevesebbet kell adni neki, evés közben szünetet tartani és megbüfiztetni.
2012. ápr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
+ kiságy fej felöli részét 20-30 cm-el emeld meg.
2012. ápr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5%

Semmiképpen sem normális.

A gyerekorvos írhat fel speciális tápszert, ami sokkal sűrűbb és nem bukja vissza(vagy legalábbis nem annyit) szerintem vele beszéld meg.

Valamint ha még van tejed, akkor tudod sűríteni Nutriton-nal. Patikában recept nélkül kapható.

Kb 8-10 hónapos korukra növik ki. Tudom nagyon rémisztő látni, de a babákat nem viseli meg állítólag.

2012. ápr. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm! megfogadom!
2012. ápr. 19. 12:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Büfiztesd etetés közben. Akkor is, ha közben sír. Nekem még a 6 hónapos babám is képes visszahányni sugárban a kaját, ha nem büfiztetek közben. Nem tetszik, hogy büfiztetem, de muszáj. Pici korában volt, hogy orrán-száján jött a cucc. na, az elég rémisztő volt. Ja, és neki mindegy volt, hogy anyatej vagy tápszer. Mindkettőt hányta már ki.
2012. ápr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egyenlőre bevált az etetés közbeni büfi!


Úgyhogy tényleg nagyon köszönöm!

2012. ápr. 20. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!