Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Honnan fogom tudni, hogy már...

Honnan fogom tudni, hogy már nem elég a tejem a babámnak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:

mennyi idős a pici? ha nem elég a tejed és éhes marad úgyis ordítani fog szopizás után.

kisfiam most lesz hat hónapos, megkezdtem a hozzátáplálást négy hónapos korában fokozatosan, és magától csökkentette a szopizási mennyiséget. előszőr az esti szopizásnál evett kevesebbet pedig lett volna még tejem. így este tejpépet kap vacsira majd fürdés és utána szopizás még.

most már reggel is kevesebbet szopizik tehát szopi után tejpépet kap.

megkezdted már a hozzátáplálást?

2009. jún. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
3 hónapos, és még csak szopizk. Úgy gondolom most még elég neki de nem tudom, hogy ezt nekem kéne észrevenni, vagy majd ő jelzi, hogy már nem elég neki.
2009. jún. 22. 20:41
 3/5 anonim ***** válasza:

első vagyok

biztos jelezni fogja.

ha nem elég neki sírni fog utána tuti

főleg ha majd elkezded a hozzátáplálást, és rájön hogy milyen jó enni. akkor már lehet nem lesz neki elég vagy nem is fog annyi kelleni neki.

mi így vagyunk

remélem tudtam segíteni

2009. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek! Sírni fog érte! Féléves koráig nem is kell mást adni neki, ha látod, hogy elégedett... Vicces önbizalomnövelő könyv: Szoptass Ügyesen! (www.szoptassugyesen.hu)
2009. jún. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni,de az egyik barátnőmnek nem sirt a tejért a gyermeke.Ő maga sem vette észre,csak a havi mérésnél,egy dekát nem hizott és a gyermek orvos is azt mondta éhezik a gyerek.A baránőm sirt,hogy nem vette észre,pedig második gyerek volt.Én is mindig ettől parázok.De ne félj.Ezért járunk tanácsadásra,észre veszik.Bizzunk magunkban,hogy mi is észre vesszük.
2009. jún. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!