Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nurofen kúpot adhatok a...

Nurofen kúpot adhatok a babámnak fogzásra? Csak éjszaka adnék neki egyet, nappal inkább fogom, próbálom elfoglalni, de hány nap után tartsak szünetet ha beválna?

Figyelt kérdés
6,5 hós kisbabám ordít éjjel-nappal, tuti hogy a fogacskák. Már az összes homeós bogyón, kúpon, gélen, ecsetelőn végigmentünk, de 3 hónapja semminek nem volt hatása és már mindketten készek vagyunk. Egyszer a Germicid-től végigaludtuk az éjszakát, aztán kezdődött minden előről!
2011. jan. 2. 17:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg az orvost? Én nem bíznék ilyen esetben senkiben, aki itt ír :S Bárki bármit mondhat
2011. jan. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel ezt a kérdést mert most olvastam az interneten a betegtájékoztatójában hogy fogzási fájdalomra is jó, de hogy meddig adhatom azt nem írja!

Sajnos a Nurofen szuszpenzió és a Panadol sem hatottak!

2011. jan. 2. 17:35
 3/21 anonim ***** válasza:

Nem is biztos,hogy a foga miatt ilyen!

3 hónapja tömöd ennyi mindennel?! Szegény gyerek...

Ha a foga lenne,akkor már kijött volna 3 hónap alatt:(

2011. jan. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
Orvoshoz kéne vinned,mert lehet hogy nem is a fogával van a baj. Lehet,hogy görcsöl és amiatt sír. Vagy az is lehet hogy éhes. Eszik eleget?
2011. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Biztos a fogacskája, nyugodj meg, egyébként pedig bújnak kifelé szépen lassan, gondolom nem egy kellemes érzés, valamint úgy gondolom nem kell azért sajnálni a babámat mert megpróbálok segíteni neki!

Homeopátiás dolgokkal próbálkoztam 2,5 hónapig , természetesen szünetekkel, hogy ne kelljen gyógyszereznem, de nem vagyok híve annak hogy hagyjuk szenvedni a gyereket!


Úgy látom inkább a te babád kellene sajnálni, biztosan sokat fog melletted szenvedni...........

Egyébként pedig ha ennyire unatkozol, hogy csak ilyen baromságokat tudsz hozzászólni, ne az én kérdésemnél tedd légyszives, told el.......

2011. jan. 2. 17:51
 6/21 A kérdező kommentje:

17:48-nak : igen eszik eleget nappal, éjszaka pedig egyáltalán nem fogadja el sajnos, már többször próbáltam....

De köszönöm hogy írtál! :-)))

2011. jan. 2. 17:52
 7/21 anonim ***** válasza:
És hány foga van már?
2011. jan. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ja,és azt tudod,hogy kb 2 éves koráig egyfolytában jönnek a fogak? 2 éves koráig Germicidet akarsz neki adni minden nap? Amikor a rágó fogai fognak jönni,akkor mit fogsz neki adni? A gyereked már hozzászokott a sok gyógyszerhez,ezért nem használ már semmi!

Kérj tanácsot a dokitól!!!

2011. jan. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:

17:48-as vagyok. Szerintem,nem helyes hogy ennyit sír éjjel-nappal.Bocsi,de nekem ez gyanús lenne és én inkább orvos véleményét kérném,mert lehet hogy valami más miatt sír szegényke.

Az erősseb fájdalomcsillapítókban nyugtató is van és hát persze hogy alszik tőle egész éjjel.

2011. jan. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nem 2, hanem 3 éves korig tart a fogzás, szakaszokban, de a gyógyszerekhez nem tudott hozzászokni, mivel NEM KAPOTT!!!!!!!!

Homeopátiás készítményeket használtam, mint írtam, amik előbb felerősítik a tüneteket, tehát legalább 1 hétig kell adni egy valamit!!

Tök hülyén érzem magam hogy feltettem egy tök egyszerű kérdést, és folyamatosan csak magyarázkodom, ha nem tud válaszolni senki, inkább hagyjuk!

További kellemes időtöltést kívánok, sziasztok!

2011. jan. 2. 18:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!