Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki tandemben szoptat, vagy...

Aki tandemben szoptat, vagy nagyon sokáig annak hogy alakul szülés után a tejbelövellés?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolnám, hogy aki végig szoptat annak ugye van teje az első perctől kezdve ,mert el sem apadt!
2012. ápr. 30. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Én csaknem egy évig szoptattam tandemban. Tejbelövellés így is van, csak alig észrevehető, nem olyan látványos, mint az első babónál.

Nagy előny, hogy a mellgyulladást tandemszopinál elfelejtheted, a két gyerek gyönyörűen karbantartja a dolgokat. A másik nagy előny, hogy az újszülöt súlya - igény szerinti szopi esetén - gyakorlatilag egyáltalán nem esik vissza, mivel azonnal van mit ennie.

2012. ápr. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szintén tandemszoptató anyuka vagyok6illetve már csak az egyik babám szopik :) Tehát az én tapasztalatom a következő volt: A "nagyot" már csak 3-szor szoptattam mire a kicsi megszületett. Persze volt tejem, de az már/még nem olyan volt, mint az első hetekben lenni szokott. A szülés után másnap jött el a nagyfiam meglátogatni a kisöccsét és bizony kérte a jussát :) és milyen jól tette :) másnapra annyi tejem lett, hogy az egész újszülöttosztály jól lakott volna :) Akkor éjjel lövellt be újra. De ez más volt, tényleg nem fájt.
2012. máj. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!