Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek fontos a terhesség...

Szerintetek fontos a terhesség alatti szex? Ha egyáltalán nincs, nem alakul át egy kapcsolat? Mennyi az esélye, hogy szülés után visszaáll a régi kerékvágás. És ha nem?

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 08:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Hát remélem visszaáll,mivel mi pl nem sexelhetünk sajnos.Elvagyok tiltva,bár a jövö héten akarok majd rákérdezni,hogy lehet e már,mivel nincsen már semmi gond hál istennek.DE szerintem utánna sem lesz igazi sex,csak kis lightos,mivel mindketten féltjük a babát.Nálunk mindennapos,az ölelés,összebújás,csók,remélem ez kitart a szülésig:-)))15 hetes km
2009. nov. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

szia!


ez attól függ, hogy ki hogy viszonyul hozzá? a nők többsége nem tartja zavarónak, ha a baba miatt nincs szex. De van olyan, hogy a férfi pánikol (hallott a sok butaságról, hogy a pénisze megnyomhatja a babát pl.) Ilyenkor elé kell tenni egy könyvet, vagy a net elé kell ültetni, hogy olvassa el, egy "normál" terhességnél semmilyen veszélye sincs a szexnek.Aztán van olyan helyzet, hogy a férfi "kanos", de az asszonyka olyan rosszul van, hogy eszébe sincs ezen gondolkodni....sok variáció van, de érdemes mindig kompromisszumokat kötni. Pl. ha a férfi szeretné, a nő fél, lehet kielégíteni a férfit máshogy.

2009. nov. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a párnak kell eldönteni, hogy fontos-e. Valakinek nem fontos, valakinek igen. Az a lényeg, hogy összhang legyen.

Mi szexeltünk a terhességem elejétől a végéig, és jó volt nagyon.

2009. nov. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem 9 hónap szex nélkül nem fér bele egy kapcsolatba, még akkor sem ha terhességről van szó. Nekem már így is probléma, ha a hasam miatt, vagy a vizesedéd-hízás miatt a párom nem kíván úgy vagy annyiszor. Számomra a szex egy visszajelzés (is) amiből tudom, hogy vonzódik hozzám, hogy még mindig nő vagyok. Nagyon nagy önbizalomhiányom lett már így is, ha ezt is elveszíteném tuti depressziós lennék. Nem beszélve arról, hogy egy pár életéhez szorosan hozzátartozik. Mi pár hetet hagytunk ki összesen, de vagy ő nem bírt már magával, vagy én... Nem tudom leképzelni, hogy a szerelmemet, aki hozzám bújik mikor lefekszünk aludni, aki előttem mászkál egy kis passzos boxerben ne kívánjam meg, és ha meg is kívántam ne szexeljek vele 9 hónapon át. Nem fér a fejembe, hogy ez miként valósítható meg. Nem beszélve arról, hogy róla is tudom, hogy (férfiból van), ő se bírná ki.

Szóval a válaszom röviden FONTOS! Bocsi, hogy kicsit hosszú lett, de ez pont szívügyem. Nekünk az első 12 hét is nehezen ment.

2009. nov. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Utolsó , u.így érzek. Hány hetes vagy?
2009. nov. 26. 12:23
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak tudod mikor az orvos eltilt a sextől,a baba érdekében ,akkor az ember átértékeli a dolgot.Mi is el vagyunk még tiltva,de nem tudom majd ha lesz engedélyezve,mi lesz,mivel egyikőnk sem szeretné ha emiatt lenne valami probléma.Attól ugyanúgy szeretjük egymást.Nekünk most volt az esküvőnk,de nem csináltunk problámát a nászéjszaka miatt.
2009. nov. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egy jó kapcsolatba igen is belefér a 9 hónap szexnélküliség.Közöttünk most az az összhang, hogy mindketten féltjük a babánkat, nem megyünk minden héten vizsgálatra, hogy mennyit nyílt, rövidült a méhszáj, honnan tudjam, hogy nem teszek e rosszat? Szerintem az a nem normális dolog, hogy gyakran írják, van olyan akinél szexuális együttlét után görcsölget(vagy kicsit vérezget)anyuci. Szabad e folytatni?...Nekem ez nem fér bele.

Ezt a párnak kell eldönteni, hogy mennyire fontos neki. Ha nem annyira fontos,féltik a picúrt, attól még lehet nagyon jó egy kapcsolat, kívánhatom a férjemet, ő is engem, de most nem az a legfontosabb. Akinek nem fáj semmilyen, nem tiltották el, jól esik MINDKETTŐJÜKNEK (mert ez is fontos)miért ne? Nekem viszonylag sokszor görcsölget a hasam,állandóan küzdök a gyomorsavtól... nem vagyunk eltiltva a szextől, de már megrövidült a méhnyak, ki tudja, hogy nyitva vagyok e? Két hete vizsgált a doki és pihenésre ítélt. 32 hetes kismama

2009. nov. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én még csak 10 hetes vagyok.
2009. nov. 26. 13:05
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekünk a 12.14. hétig nem ajánlotta a doki, pedig nem voltam veszélyeztetett, bár azt mondta, ha nem megy nélküle, akkor hetente egyszer, óvatosan...
2009. nov. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az enyém szülésig nem akar. Utána meg ott a 6 hét. Utána meg ki tudja :((((((((
2009. nov. 26. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!