Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek terhesség alatt sok az...

Akinek terhesség alatt sok az előteje, annak könnyebben beindul szülés után az anyatej termelődése? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Már a 16. héttől van előtejem és úgy a 18. héttől nagyon sok folyik ki. Kiváncsi lennék, hogy aki ugyanígy járt, annak, hogyan alakult szülés után.

Válaszokat köszönöm!

Üdv: 29+4 hkm


2012. máj. 5. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Biztosan így lesz, sőt, nagyon sok tejed lesz, nem fog majd tápszerre, pótlásra szorulni a babád. Ő is könnyebben szopik majd, mert nem kell nagyon szívnia, gyorsan fog növekedni, hízni. A kórházban adj szívesen azoknak, akiknek a babája nem jut majd elég anyatejhez, mert az első néhány napban sokan még nem tudnak szoptatni.Problémamentes szülést kívánok, szeretettel.
2012. máj. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A terhesség elejétől volt, spricceltek ha megnyomtam, de mégis csak 6 hónapig szopizott, mert volt volt tejem, de kèt ciciben 100-120 mili, ami az első pár hónapban elég is volta, utánna már nem, és inkább kevesebb lett mint több, annak ellenére hogy minden kapszulákat teát kipróbáltam, 2 óránként szopizott.
2012. máj. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sok előtejem volt tejem mind két esetben nagyon nagyon kevés.
2012. máj. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt tudom, hogy az előtej mennyiség nem függ össze a későbbi anyatej mennyiségével. Csak arra lettem volna kíváncsi, hogy akinek már most folyik jócskán az előtej annak is napokat kell várni az anyatej belövelésre vagy esetleg hamarabb bekövetkezik.
2012. máj. 6. 15:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szoptatás után mindíg kifejtem, ami még maradt, olyan sok tejem volt, amikor közeledett az evési idő, nekem már magától is elindult a tej, csorgott le a földre, hiába volt kitömve a melltartóm. 8 hónapig szoptattam, addig gyakorlatilag a közeli közértnél távolabb nem tudtam menni emiatt. Fiam 3 kg.-mal született /rh össz/ hosszú volt, de sovány, 6 hónapos korában 9 kg.-t nyomott.
2012. máj. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!