Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Két nap múlva két szopit ki...

Két nap múlva két szopit ki kell hagyjak, ezért fejni szeretnék. Szopás után a szopott mell kiürítése mellett a másik mellet is lefejhetem-e, lesz-e a következő szopira benne elég tej, vagy a másik mellet a következő szopi alkalmával fejjem csak le?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 10:33
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Kérdésedre a válasz :Igen.

Jó tanács ,hogy ne feledkezzél meg minden egyes szoptatás után kifejni a maradandó tejet még ha csak egy két csepp is az is valami .Mert minél üresebb a melled annál nagyobb lessz a tejtermelődés.Mindig szánj időt a kifejésre!És ne feledd ,ha nem fejed ki akkor iszonyú nagy fájdalmad lehet begyullad és be is lázasodsz.és utánna már szoptatni sem tudsz.Ezért figyelj oda .Az anya tejnél nincs egészségesebb étel a baba számára,és mindig kéznél van!Szoptasd a csemetédet amig csak lehet.Annál egészségesebb és ellenállobb lessz és nem betegszik meg olyan hamar.és sekire ne halgass hogy ne szoptass mert nem maradnak szépek a melleid!Ez tév hit .Mondjon ki mit akar ha a párod szeret akkor ugy is fog akár milyen lessz utánna a melled.Én pl-ul 3 éves korig szoptattam a fiamat!És nem nagyon volt még beteg pedig már serdülő korban van .Sok sikert és jó egészséget kívánok nektek.Legyen sok örömöd a gyermekedben .Szia

2009. jún. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én vagyok még !Bocsi de elfelejtettem!A másik melledből csak a szopiztatás után fejd ki.Mindig felváltva szoptass./jobb -bal/Puszi
2009. jún. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. jún. 24. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!