Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Biztos jelezne 12 hetes...

Biztos jelezne 12 hetes kisfiam ha keves lenne a tejcim? Ragja sokat az oklet. Fogzas v. ehseg? Merlegunk nincs.

Figyelt kérdés
Eddig volt merlegunk a vedonotol kolcsonbe,de tovabbadtuk egy korababanak.Rabjava is valtam a merlegnek.Jol evett,de folyton meregettem,foleg ha elbizonytalanodtam,de mindig megnyugtatottak a szamok.Ha keves lenne a tejem,akkor tuti sirna szopi utan,es nem ajulna el ,es nem aludna 1 orat,nem ?A maradekot meg mindig kifejem.Vagy hagyjam benne,ne bibelodjek fejessel?2 het mulva mereckedunk,addig megorulok a tudattol hogy lehet hogy ehezik,csal nem szol.Hulyeseg?!
2009. jún. 24. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:

nem éhes ez a fogak miatt lesz. ha éhes akkor ordít mert náluk ez egy alapvető ösztön szóval csak nyugi!

és jól csinálod em kell méregetni, én se tettem és mindig jól hizott.

2009. jún. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is kb. ekkor kezdte az öklét rágni. Mert ekkor vette észre, hogy keze!! És viszonylag már ahhoz is elég ügyes, hogy betaláljon a szájába. Egyébként sosem volt mérlegünk, szerintem fejni is felesleges. Ha eszik, alszik ahogy azelőtt, van pisis meg kakis pelenkája, nem esett be a kutacsa, nem zöld folyamatosan a széklete, nem éhezik. És tessék megnyugodni, legfeljebb kérd meg a védőnőd, hogy elvihesd lemérni most, mert aggódsz.
2009. jún. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

előző vagyok, szóval észrevette, hogy van keze.

Még annyit, ha éhezne, ordítanan éjjel nappal.

2009. jún. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszi a megnyugtato valaszokat!!!
2009. jún. 24. 13:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nem feltétlenül ordít ha éhes. Az enyém nem ordított pedig nem volt elég a tejcsi, ráadásul még jól hízott is mert sűrűbben kapott enni, de sajna mégsem eleget. Ha nyugodtan alszik két evés között akkor elég neki a tejed. Én 12 hetesen még nem fognám a fogára, most néztem vissza és az én kicsim is ilyenkor találta meg az öklét.
2009. jún. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A lányomból kiindulva, ha éhes, akkor azt egyértelműen jelzi, vagyis ordít.

A gyarapodásról meg annyit, hogy ő amióta megszülettet, a minimumot hízza, ez van.

Ha már nem kell neki a cici, kiköpi és vigyorog, tömni nem fogom, mert nem annyit kell ennie.

2009. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!