Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 6 hetes babát szoptatok.2...

6 hetes babát szoptatok.2 napja nagyon erős viszketést érzek a mellbimbómon és még körülötte is. Mi ez, és mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
Nem a melltartótol van. Nem a tisztálkodószerektöl hisz nem változtattam egyiket sem. Már bekentem a kicsi szájpenészre kapott glicerinével is (ami az orvos szerint nincs is neki) de az sem segít.
2012. máj. 13. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen, s piros is a viszkető terület, s olyan mintha ki lenne száradva, nem? nekem ilyen volt legalábbis...

a kicsim 11hetes, 2x volt ilyen. szájpenész nálunk sem volt...másodszor én is borax glicerinnel kentem,meg garmastá kenőccsel 1-2x. első alkalommal semmivel nem kezeltem azt hittem h csak az igénybevételtől-felázástól ilyen. mind2x pár nap alatt elmult (4-5),szoval a kencéktől sem gyorsabban...pontosan én sem tudom mi volt ez...

2012. máj. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
gomba...(?)
2012. máj. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, akkor várok pár napot hátha alakul a helyzet. Közben kentem kamillával azzal ártani nem árthatok.
2012. máj. 14. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!