Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák! Valaki van olyan...

Anyukák! Valaki van olyan helyzetben hogy kevés a tejcsi és tápszerrel kell pótoljon?

Figyelt kérdés

A babám 4hetes 4500g-mal született most 5,350g.

1 hétig csináltam azt hogy szinte 5 percenként sírt miután szopizott.sosem lakott jól.aztán hozzá kezdtünk a pótláshoz.mérés,szopi,mérés és pótlás.fárasztóbb de azóta kiegyensúlyozottabb a babám.ti hogy csináljátok?


2012. máj. 22. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze sokan vannak így ne aggódj.

Én eleinte még 60 ml-t csináltam neki (általában két tápszeres mérőkanál), és egy evésre elég is volt. 3 óránként evett.

Neked hogy megy?

2012. máj. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 krisztivan ***** válasza:

Kisfiam is pótlást kapott.Viszont én sosem mértem.Mertem hinni a gyerekemnek ha éhes volt akkor ehetett.Az elején 2 óránként evett aztán sikerült attérnünk a 3 óránkénti evésre.Először cici utána tápszer.Így evett kb.6 hós koráig aztán elkezdtük a hozzátáplálást és onnantól nem fogadta el a tápszert.Semmilyet!!A tejcsi viszont kitartott 11 hós koráig:-))

Higgyél magadban és a babádban és onnantól minden rendben is van:-)))

2012. máj. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia nekem 5 hetes a lányom és első héten csak szoptattam.

Furcsa volt hogy nyugtalankodott majd mikor lefejtem kiderült hogy 20 mili kb a tejcsi több sajna nem lett mi is méresgettük megszoptattam majd tápszer. Egy darabig igy ment majd már tej se lett.:-( Pedig jó lett volna ugyhogy maratt a tápszer sajna.

2012. máj. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk az vált be, hogy napközben igény szerinti szopi (ez olyan 1,5-2 óránkénti etetést jelentett), estére pedig egy teljes adag tápszert kapott a szopi után. Ez ment 8 hetes korától féléves koráig. Napközben nem akartam méregetni meg pótolgatni.
2012. máj. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!