Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikortól adható az édeskömény...

Mikortól adható az édeskömény tea?

Figyelt kérdés
Elég hasfájós a babóm, nem tudom eldönteni mikortól adható. Van ahol azt írják négy hónapos kortól, de van ahol azt olvasom már kéthetesen.

2012. máj. 31. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Babám hasfájós volt, ezért a doki szinte egyből ajánlotta, nem mondta hogy várjunk vele 4 hónapig.

Lányomnak olyan 2 hónaposan adtam, de eskü még rosszabb lett tőle, úgyhogy lehet persze nektek beválik, de jobb óvatosan bánni vele.

2012. máj. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Általában a dobozán fel van tüntetve, mikortól adható. Kérdezz rá a patikustól. Nálunk itták a gyerekek folyamatosan, hasznos volt, persze minden babának másképp reagál rá a szervezete. Mi kéthetesen már adtuk.
2012. máj. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia, én olyan 3 hónapos korától adtam, de nagyon gyengére főztem, épp hogy csak belemártottam a filtert.
2012. máj. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Sima gyógytea formájában születéstől kezdve adható.
2012. máj. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem a gyógyszertárban azt mondták,hogy konkrétan az édeskömény tea nem adható egészen pici babáknak;csak 2 hónapos kortól kb.Így a Mecsek baby-t ajánlották,azt is nagyon gyengén elkészítve:egy filter majd 1 l vízhez.Én a 2.héttől kezdve adtam,mert iszonyat hasfájós volt a fiam.Ahogy nőtt,úgy tettem kevesebb vizet az 1 filterhez.Most 4 hós és ha meleg van,akkor azzal itatom a szopik között;2-3 dl vízben készítem már el.
2012. máj. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lányom a Mecsektől is ordított.
2012. máj. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Ne nevess ki, de nekem hasfájásra csak a füldugó vált be. :(


Viszont előbb-utóbb vége lesz. Csak kitartás.

2012. máj. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az én Fiamnak segített, három hetes korában már kapta (nagyon enyhén). Viszont szigorúan gyógyszerkönyvi minőségű keserű édeskömény termést vegyél, azt főzd szalmasárgára és add Neki evés előtt.

Kitartás!

2012. máj. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Két hetes korától issza a lányom, tápszeres, és ezt az egy fajta folyadékot szereti.
2012. máj. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Yoperhonen ***** válasza:
Nekem apukam vett bio babateat, amiben van edeskomeny is, s 3 hetes kora ota issza, melegen imadja. Nem kulonosebben hasfajos, de olyan szivesen issza!!
2012. jún. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!