Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik szoptatós párna a jó?

Melyik szoptatós párna a jó?

Figyelt kérdés

Tesz-vesz-en nézegettem, de annyi fajtájú van, hogy honnan tudjam melyik az igazi? Vagy mindegy?

A szopipárna.hu oldalon lévő gondolom jó, de olyat nem találok használtan.


2012. jún. 4. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem ehhez hasonló volt, mikrogyöngyökkel, és nagyon szerettem:

[link]

2012. jún. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a szopiparna.hu-ról rendeltem, nagyon szeretem. Mivel szinte folyamatosan akcióznak 3000 ft körül van újonnan is a párna, ami szerintem nem drága érte (brendonos meg hasonlók 6-8000).
2012. jún. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Most látom, hogy épp nem akcióznak, de eddig úgy volt, hogy minden nap 25-31% kedvezmény volt-naponta változtatva éppen mennyi. Ha nem túl sürgős akkor nézegess rá, mert tényleg tök jó akciójuk szokott lenni. Amúgy kb 2 hét alatt készül el.

Előző

2012. jún. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. jún. 4. 16:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Én vettem egyet üzleten anno 6000- ért, majd mikor elmentünk a Mamihoz, otthon felejtettem, anélkül nem tudtam szoptatni, rendeltem egyet a teszveszen 3000- ért. Ugyan olyan jó volt mondd a kettővél szoptatni, sőt a teszveszesnek jobb volt az anyaga, kicsit vastagabb pamut volt, nem kopott ki a színe a mosásban, mint a boltinak!
2012. jún. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Enyém is olyan mint a képen én nagyon jó áron vettem tavaly 1500-ért használtan bababörzén imádom terhesen jó volt aludni vele,szoptatni is Isteni a kórházba is bent volt velem,kislányomnak feküdni rajta olyanokat aludt benne hogy csak na,most 6hónapos a pinduri és még mindig ez a fotelje,ebből könnyen felül ha kell neki vmi. játék aztán visszadől.
2012. jún. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Ma meg holnap 3060 újonnan a párna, amit én is rendeltem. Tényleg csak ajánlani tudom!

[link]

2012. jún. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy figyelted. Még aznap ráakadtam egy használtra a tesz-en. Eredeti szopipárnás best kids baby. 1700ft-ért. Még pót huzatot is kaptam hozzá. Azt nem tudom, hogy ha kelleni fog bele mikrogyöngy azt hol lehet kapni. Bár ha gyárilag is ennyi volt benne, akkor kopni nem fog gondolom elég lesz ami benne van. Csak sok hirdetésben úgy volt, hogy pótolni kell a töltetet, mert lötyi.
2012. jún. 8. 17:50
 9/11 anonim ***** válasza:

Örülök hogy találtál!

Neten is van fent, a szopiparna.huról is tudsz rendelni, de pl minimanó bababoltban is láttam mikrogyöngyöt-az ára mondjuk elég széles skálán mozog... De írták is hogy kell majd pótolni, mert összeesik, de nekünk pl a gyárit annyival túltöltötték, hogy szerintem nem kell venni. De fogsz találni hozzá ne aggódj! :) Sőt ha jól rémlik még vaterán is láttam utántöltőst (csak az mintha Szegeden lett volna).

Remélem neked is tetszeni fog! :)

2012. jún. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

mosás után kipróbáltam magamon és nekem elég ducinak tűnik, de majd használat közben kiderül. Még kiírás szerint 1 hetem van, szóval így pocakkal nem is igazán lehet jól kipróbálni.

Csak a huzatot mostam, nehogy félreértsd. Legfeljebb veszek ki belőle, ha túl ducinak tartom.

2012. jún. 9. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!