Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Váltott mellről eteted a...

Váltott mellről eteted a babádat? Miért így?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!

2012. jún. 7. 07:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Váltott, vagyis minden alkalommal másik mellel kezdeni?

Vagy úgy váltott, hogy mindig egy mellből és logikusan itt is váltakoznak az oldalak?


Én mindkét mellből szoptattam, sőt 3.ra visszatettem a kezdőre is és a következőnél az ellentételes oldali volt a kezdő mell. oka: mert így is kevés volt, igyekeztem a maximumot kihozni

2012. jún. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az egyik mellemből eszik a kislányom, valamiért 3 hónapos kora óta nem hajlandó elfogadni a másikat, sajnos. De így is elég neki. Csak nekem rossz, hogy nem egyformák... 8 hónapos lesz
2012. jún. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
aham, egy etetésen belül gondoltam :)
2012. jún. 7. 08:32
 4/10 A kérdező kommentje:
nya... egy etetésen belül, két cicit váltva :)
2012. jún. 7. 08:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak olyan 3-4 hónapos koruktól, mert akkor már egy nem volt elég. Elég sokat ettek egyszerre, átaludták az éjszakát+ nappal 4-5 etetés
2012. jún. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
elsőt ürítse ki teljesen. másikat fejd ki teljesen. így lesz sok tejed. ha evés közben váltasz,vagy a két etetés váltott úgy h az egyik sokáig van tele,bezavarhat. kb 3 hónaposan beáll a dolog
2012. jún. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én kezdetektől 2 ciciből etetem, mert hajlamos a mellem gyulladásra, és így biztosabb hogy nem gyullad be.
2012. jún. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is kettőből szoptatok, mert nincs annyi tejem, hogy elég legyen neki az egyikből.
2012. jún. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kiki01 ***** válasza:
Mikor hogy sikerül, van amikor egy mell elég neki, de van hogy visszateszem a másikra is ha még éhes maradt. Ilyenkor viszont mindig abból szopizik legközelebb amelyikkel befejeztem, hogy a zsírdús hátsó tejet is kiszívja, amit előzóleg benne hagyott.
2012. jún. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én egy mellből szoptatok, csak az esti lefekvés előtt adok kettőből, hogy jól tele egye magát, és kibirja reggelig :) Meg ilyenkor általában már belealszik, a másikból könnyebben jön, nem kell érte annyira dolgoznia. Amúgy nekem a kórházban azt mondták, mindkettőből adjak, de utána meg azt olvastam, hogy a kezdeti, hígabb tejtől fájhat a hasa, és a zsírosabb tej, ami a végén jön, az táplálóbb is. Olyan, mintha lenne egy hígabb leves, utána egy zsírosabb a főételnek, és a vége elég sűrű, édes, az a desszert :)
2012. jún. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!