Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » S. O. S. Mit csináljak, ha a...

S. O. S. Mit csináljak, ha a babám semmit nem fogad el cici helyett és egyre kevesebb a tejem?

Figyelt kérdés

Már csak akkor szopizik, ha el akar aludni, így pl. napközben is általában egyszer. Viszont aggódom, mert pl. tegnap valamiért nem tudott elaludni, viszont már kiszívott mindent mindkét ciciből és nem tudott már mivel elaudni... 1,5 óra föl-alá járkálás, időnként visszatettem a cicire, amíg el nem fáradt... de ez egy 10 hónapos babánál már igen fárasztó. Ha az ágyába lerakom még ébren, csak behergeli magát, hiába simogatom, csitítgatom. A cumit nem fogadja el. Cumisüvegből szintén csak vizet, teát fogad el napközben, azt is kortyonként... Meséléshez még túl kicsi, meg arra azt hinné, hogy játszunk... Van valaki akinek hasonló a problémája, vagy volt és MEGOLDÓDOTT?


Olyan kérem ne írjon, aki le akar dorgálni, mert nem szoktattam korábban az egyedül ágyban elalváshoz...



2012. jún. 9. 10:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként vacsorát is kap, tehát szerintem nem éhség miatt nem tudott elaludni...
2012. jún. 9. 10:08
 2/4 anonim ***** válasza:
konnyen meglehet a foga jon...es attol lehet csorikam nyugos......vagy hasikaja fule fajhat ...huzattol...de akkor kapkod a fulehez...nekem is elfogyott a tejem..10 honapos volt a lanyom ...rendes kajat adtam neki...fozelekeket leveseket ...nem babot...azt nem szabad...sokaig...gyumit...husit...tejbegrizt /felezd vizzel/ mindent evett ...persze ovtsan a fuszerekkel...
2012. jún. 11. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg valamit tapszert esetleg naponta 1-2 szer...cumisuvegbol ...probald meg ...kerj tanacsot a vedonotol...
2012. jún. 11. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Te már korábban is adtál neki tápit, vagy lefejt tejet cumisüvegből? Vagy amikor nem jött a ciciből, elfogadta cumisüvegből? Az én lányom csak pár kortyot iszik abból...

És este hogy altattad el, vagy ő nem cicin elalvó baba (volt)?

2012. jún. 11. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!