Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor a baba elkezd éjjel...

Amikor a baba elkezd éjjel egyre hosszabb periódusokat végigaludni nem lesz kevesebb a tej emiatt, hogy nem ürül ki a cici "időben"?

Figyelt kérdés

Úgy értem, beáll a cici arra hogy körülbelül 3 óránként eszik a babám,és például ma éjjel egyszer 4 órát aludt át, és már kifolyt egy csomó tejem mire felkeltünk, és nagyon fájtak a cicik.

Ha ez rendszeres lesz, nem kell tartanom attól,hogy az az "üzenet megy" a cicknek,hogy nem kell annyi tej?



2012. febr. 6. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Az az üzenet fog menni, hogy éjjelre nem kell anyi tej, tehát pár nap és nem fog fájni a melled (annyira) reggelre, persze azért fel fog telni rendesen (hú nekem is volt olyan a jól alvó gyerekemnél, hogy reggel alig vártam, hogy keljen már fel végre :)). Napközben ettől még elég lesz
2012. febr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ÉN ILYENKOR LEFEJTEM MINDIG HOGY A TRMELŐDÉS NE CSÖKKENNYEN
2012. febr. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kicsit beragadt a caps lock :D


nem tudom én örültem, hogy aludhattam és nem keltem volna fel a világért sem azért, hogy fejjek. A természet tudja a dolgát, így ha eddig sem volt gond a tejtermeléssel ezután sem lesz. Persze ettől még nyugodtan fel lehet kelni éjjel fejni, mert ártani nem árt (max kialvatlanabb lesz az illető)

2012. febr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva örülök hogy ha nem kell fejni.

Első babám nem tudott szopizni, de tej az volt, így 2,5 hónapon át fejtem éjjel nappal, hoy anyatejet kaphasson.


Na az volt csak igazán a kimerítő.

2012. febr. 8. 10:48
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond, így működik a kereslet-kínálat. Inkább örülj, hogy egyhuzamban többet alhatsz.

Az első hetekben gyorsan nő a kapacitásuk, ritkábban de többet szopiznak.

Amikor majd elkezdesz kiváltani 1-1 étkezést, akkor is így lesz, pár napig sajog, de aztán beáll.

Újszülött korában nekem is volt, hogy éjjel aludt 5 órát, reggel pelusozásnál megrúgta a csordultig telt cicimet, és 1 percig merőlegesen ömlött belőle a tej.

2012. febr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!