Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt mit lehet...

Szoptatás alatt mit lehet szedni torokfájásra és fejfájásra? Azt hiszem kicsit lebetegedtem.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 26. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Torokgyull.-ra és rekettségre kiválóan alkalmas az orvosi vagy a kerti zsálya.A zsályaleveleket forró vízbe szóruk, ha kihűlt leszűrjük, és galgalizálunk vele.A torokban összehúzó érzés után kellemesebb lesz.Lehet fele zsálya, fele kamillából is vsinálni az enyhít ezen az összehúzó érzésen.Egy csészényivel kell torkot öblíteni., és 1-2 óránként megkell ismételni különben nem használ.A zsálya pasztilla nagyban enyhíti a fájdalmat, herbáriában olcsón hozzálehet jutni ezekhez.
2008. ápr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, kipróbálom! De úgy érzem, hogy náthás is leszek, kezd folyni a nózim. Sajna. A kisbabám beteg, lehet tőle kaptam el én is. Arra is van valami, vagy csak inhalálás?
2008. ápr. 26. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia.Kamillás fürdő és és inhaláláa nagyon jó, de ha veszel eukaliptusz olajat, és a párnádra cseppentesz, vagy párologtatod a szobába, ugyanolyan jó.Még a babádnak is.
2008. ápr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha bevan dugulva a babó orra az ő párnájára is cseppenthetsz.
2008. ápr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!És olyat hol lehet venni?Tetszik a dolog!:)Borzasztóan érzem magam.Majd csak kigyógyulok már belőle.
2008. ápr. 27. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!