Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Alkoholfogyasztás után mennyi...

Alkoholfogyasztás után mennyi ideig nem szoptathatok?

Figyelt kérdés
Este egy pohár borról lenne szó.
2012. jún. 10. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány hónapos a babád? Én mindkét gyerekemnél kb. 4 hónapos kor után időnként megengedtem magamnak egy-két deci bort, semmi gond nem lett belőle. Olvastam is, hogy 3-4 hónapos kor után egy minimális alkoholt lehet fogyasztani.
2012. jún. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szopi után idd meg, nem lesz probléma.
2012. jún. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én meg azt mondom, ne igyál akkor se ha kívánod. Én is míg szoptattam, el-el kívántam a sört pl. a férjemtől, de megmakacsoltam magamat. Egyrészt ki a francinak van ahhoz kedve igazgatni a szoptatást, h "mikor igyak"?

Másrészt kutatások bizonyítják, h az anyatejben ugyanúgy koncentrálódik az alkohol, mint a méhlepénynél. Ha nem muszáj, nem kell a baba májának feleslegesen dolgoznia... Szoptatás után lesz idő bepótolni.

2012. jún. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1 pohár bortól nem lesz baja, gondolom nem minden este akarod inni.


legjobb szopi után közvetlenül meginnod.

2012. jún. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!