Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért sebesedett ki mostanra...

Miért sebesedett ki mostanra a cicim és mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
6 hónapos a kislányom, nagyon szépen tudom szoptatni első pillanattól kezdve, soha semmi problémánk nem volt a szopival. Kb. két hete kezdődött, hogy a jobb mellem elkezdett kisebesedni. Mostanra olyan csúnya, hogy már a leányzó sem akarja elfogadni, meg nekem is iszonyatosan fáj. Kenegetem bepanthen-nel, de semmi. Mit csináljak vele? Mit tanácsolnátok?

#mell #sebes cici
2012. jún. 15. 06:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem jön a foga a babádnak? Nekem anno a Garmasten kenőcs használt. Megpróbálkozhatsz egy darabig bimbóvédővel ill. ha nem kéri, akkor is fejd ki, ne gyulladjon be.
2012. jún. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne bepantennel kend az nem jó a baba gyomrának.

Lehet kapni kimondottan mellbimbó krémet, azt kend rá.

2012. jún. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én a Motherlove mellbimbókrémet használom, nem kell lemosni sem szoptatás előtt.

Két napig kenegettem, és csak fejtem, és tökéletesen rendbe hozta a mellbimbómat, azóta is kenegetem.

Brendonban vettem, 2990 Ft, ha jól emlékszem.

2012. jún. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De jön a foga...már két hónapja... :(:(Az éjszakáink... na mindegy.

Lehet kipróbálom akkor ezt a mothercare krémet. Erről mintha már hallottam volna én is, hogy jó. Begyulladni még nem kezdett el, mert azért mindig odaadom neki, mlég ha szenvedek is mint egy kutya mikor szívja :( Olyankor, mire rájön, hogy ez neki nem jó annyit éppen kiszív, hogy nem gyullad be. Inkább attól tartok, hogy pont emiatt el fog apadni belőle.


Nagyon köszönöm a válaszokat!!

2012. jún. 15. 13:18
 5/9 A kérdező kommentje:
mothercare... jaj de bolond vagyok :):) Motherlove!!!!!
2012. jún. 15. 13:19
 6/9 xStefix ***** válasza:

Ne hámosító krémeket használj, hanem tiszta lanolint, ha sebes vagy. Gyógyszertárban is lehet szerezni, ill. a Medelának is van ilyen bimbókrémje, bár elég húzós az ára..

Szopi közben figyelj oda, hogy szépen kapjon rá a babád, ha érzed, hogy rosszul veszi el, próbáld többször, amíg jó nem lesz. Ha együttműködik, persze..

2012. jún. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindig olyan szépen rákapott. Szerintem nem azzal van a baj. Legalábbis soha nem fájt amikor elkapta. "Hál'Istennek" ma reggel egy pici csomót is észre vettem rajta,. úgyhogy alig várom, hogy felébredjen, adom oda neki, hátha hajlandó lesz a drágám kiszopizni.
2012. jún. 16. 07:56
 8/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok: Még az jutott eszembe, hogy próbálj más pózt kitalálni (váltogatni), mint ahogy eddig szoptattad, hogy ne ugyanott sebesedjen mindig. Ha a foga miatt van, nekem is kellett anno 2-3 hét szenvedés, mire újra hozzáedződött a cicim.
2012. jún. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Ezt megfogadom. Eddig fekve szopiztunk. Remélem elfogadja majd az új testhelyzetet, kipróbáljuk. Krémet már megvettem. Remélem valami tényleg segít majd.
2012. jún. 16. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!