Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ma kezdtem el a leválasztást,...

Ma kezdtem el a leválasztást, egész nap nem cicizet a kislányom, mostanra már annyira tele van a cicim, hogy nagyon fáj, mit tehetek, hogy elapadjon?

Figyelt kérdés
A vízesruha sem segít.Vagy probáljak kicsit lefejni?De akkor csak megint újból termelődik nem?
2012. márc. 23. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem megy egyik napról a másikra!!! Gyorsan fejj belőle, mielőtt eldurran egy apró tejmirigy, és elönt a láz!!! (magamból kiindulva). Nekem hetekig tartott. Mennyi idős a kicsi?
2012. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia

azért az elválasztás nem azt jelenti hogy nem kapjon már a baba egyáltalán anyatejet, szépen fokozatosan kell leszokatni, neki se jó, neked sem.

ne szopikázzon napi 6 szor csak 3 szor

fokozatosan csökkentsd az adagját.

a maradék tejedet fejd le mindenképp, különben tejlázat kaphatsz ha bevan durranva pláne, fejd le szépen mindig, mert az nem olyan mintha szívná a baba!

ezt érzi majd a szervezeted és szépen idővel elapad.

a lényeg hogy csökkentsd a szopik gyakoriságát, nem az hogy egyik napról a másikra elhagyod .

fejjed nyugodtan ,idővel elapad.


nem beszélek a levegőbe, sajnos nekem babám nem szopott de ömlött a tejem és fejtem fejtem, és 4 hónap után hiába fejtem és már nem is bírtam szépen egyre kevesebb lett, és elapadt, mivel nem volt aki kiszívja a fejés meg nem egyenlő a szoptatással így a szervezet reagált és elapadt.


de lehet hogy más jobban tudja !!

2012. márc. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi,tiszta hülye vagyok már fejem,nem is tudom milyen elgondolásból akartam egy nap alatt.Már elmúlt egy éves a kislányom,és nem a tejci kell neki hanem inkább cicifüggő,ezért akarom leszoktatni,mert többször ráharap,ami nagyon fáj.
2012. márc. 23. 20:42
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Ráérsz még elválasztani. Az enyém 1 évesen evett életében először mást,addig csak szopizott. 3 éves korában úgy választottam el, hogy előtte két hónapig beszélgettünk arról, hogy lesz a 3. szülinapja, és onnantól nem szopizik. És teljesen le is állt. Nagyon nehezen apasztottam, igazából ezután két évvel valami gyógyszerrel,meg 3 napos durva keserűsóval sikerült, jéggel együtt.
2012. márc. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyesével hagyd el a szopikat! akkor lassan csökken, majd apad a mennyiség.
2012. márc. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!