Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 5honapos kisbabamat szoptatom,...

5honapos kisbabamat szoptatom, megjott ujra a menstruaciom, szules ota most eloszor, ez jelenti mar a szoptatas veget? Vagy nincs semmi koze ehhez a dologhoz?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs köze hozzá. Viszont ne ijedj meg, ha nem áll be normálisan a ciklusod.
2012. jún. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ennyi idős volt a babám, amikor először megjött szülés után. Annyi volt, hogy nehezebben indult be ilyenkor a tej és a babám se olyan nagy kedvvel szopizott, mint amúgy. A védőnőm azt mondta, hogy ezeken a napokon megváltozik egy picit a tej íze és ettől lehet az,hogy a baba kevesebbet és nem olyan nagy kedvvel szopizik.
2012. jún. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hónap után jött meg és még mindig szoptatok. 13 hós lesz a babám. Nekem ezeken a napokon szopizott a legnagyobb kedvvel és tejem sem volt kevesebb:)
2012. jún. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én babám most töltötte be az 5 hónapot, és nekem is most jött meg. Azóta néha kicsit hisztisebben eszik, de lehet a foga nyomja bentről az ínyét.

A tejem nem csökkent úgy látom. Ha kicsit hisztizne akkor is mellre kell tenni, nehogy csökkenjen.

2012. jún. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónapra jött meg. Utána még pár hónap kellett hogy beálljon rendesen a menstruációm, volt hogy 2 hetente jött meg. Egyébként 14 hónapig szoptattam, viszont azokon a napokon mindig kevesebb volt a tejem.
2012. jún. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszat,nagyon megnyugtattatok,es valoban egy picit kevesebb a tej,de tobbszor mellre tettem,es nem volt nagy a baj!! Mindenkinek nyomtam a zold gombot! Koszike :)
2012. jún. 22. 23:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos a végét jelentette, mert többet nem fogadta el a lányom, ezért lecsökkent, hiába fejtem.
2012. jún. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!