Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák, ha szoptatás alatt...

Anyukák, ha szoptatás alatt híztatok (meg), mikor kezdtetek fogyni?

Figyelt kérdés
Azt mondják a szoptatás abbahagyása után mennek le a kilók maguktól...
2012. jún. 25. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Rólam nem olvadtak le a kilók, sőt! :( Nagyobb vagyok jóval, mint szülés után.
2012. jún. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És szoptatsz még?
2012. jún. 25. 17:25
 3/8 anonim ***** válasza:
én is sajnos rólam se mnetek le a kilók... pedig már 2éves a kislányom
2012. jún. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én még szoptatok, amint abbahagyom elkezdek aerobicozni és diétázni, úgyhogy muszáj a kilóknak eltűnniük. Utálom a kilóimat! brrrr
2012. jún. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja en is visszamegyek edzeni ha mar nem szoptatok:) Legalabb 20 kilot le kell adnom.Utalom...
2012. jún. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anyaegy válasza:
Én a hizosok csoportjába tartoztam szülést követő 3. évben pedig 2 honap alatt lefogytam 10-12kgot ugyhogy nem is tettem érte semmit csak nem szoptattam már a gyermekemet.2és fél évig tudtam utánna leszoktatás mert jött az ovi és most 3és fél éves de még mindig éjjel néha megfogja és kérdi anya biztos nincsen már benne?? :) talán amikor eljön az ovodai időszak onnantol mindenki átalakul és egy nyugodtabb élet következik. 23/l
2012. jún. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia :)


Üdv a klubban! :) +8 kg-val mentem szülni, senki meg nem mondta volna hátulról, hogy mekkora hasam van:).

Aztán köszönhetően a rossz szülésélménynek, no meg a hormonoknak is, rögtön híztam szoptatás alatt. Nem túl sokat, de híztam, és éreztem magamon.

Próbáltam nem sokkal többet enni, mint amennyi valóban szükséges, de nem használt.


Mikor 9 hónapos lett a baba, akkor jött a vizsgaidőszakom, no meg ő is egyre több szilárdat evett, fizikai(kerti) munka és napi 1 óra biciklizés is új napi rutin lett, és akkor sikerült megmozdítani a túlsúlyt, és azóta fogyok...


Olyannyira, hogy a lánykori szoknyáimat használom :).

Én úgy vettem észre, hogy amikor már nem csak a szoptatásra áll rá a szervezetem, akkor kezdtek lemenni a kilók. Amíg napi 6-7x szoptattam, csinálhattam bármit, nem mozdult semmi.


Pedig bevallom, egy alapos kapálás után én betolok este 8-kor is 3 karéj fehér kenyeret, de nem hízom meg tőle.


Kitartás, valószínű a szoptatás is olyan nálunk, hogy a szervezetünk raktároz :). Jól van ez így, első a baba érdeke ilyenkor :).

2012. jún. 30. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 19. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!