Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Érdemes elektromos mellszívót...

Érdemes elektromos mellszívót venni?

Figyelt kérdés
Kézi avent mellszívóm van de marad a mellembe tejcsi. Érdemes elektromos avent mellszívót venni vagy az se lesz jobb az avent kézinél? Csak akkor venném meg ha tényleg olyan jó mint ahogy írják. Előfordulhat az hogy az elektroostól több tejcsim lenne?
2012. jún. 25. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Erősebben, jobban nem fogja szívni, csak a kézimunkát az elektromos motor végzi a csuklód helyett. Nekem nagyon sokat segített, de annyira nem tudja szívni, mint ahogy a baba. :)
2012. jún. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem érdemes.
2012. jún. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be. A kórházban medela fejőgép volt. Azt béreljük. Csont szárazra feji le a cicit ;) de nem olcsó még a bérlése sem... :(
2012. jún. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 hónapig kézivel fejtem a koraszülött ikreimnek és mondhatom piszokul megkínlódtam vele. 2 hónap után vettem elektromosat és onnantól sokkal könnyebb lett. Gyorsabban és alaposabban lehetett vele fejni. Ha újra kellene kezdenem, azonnal elektromossal indítanék.
2012. jún. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!