Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen krém jó a bímbora ha...

Milyen krém jó a bímbora ha már nagyon fáj? A bimbó védö krém nem használ! Mit tegyek már nagyon fáj!

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
szellőztetés, anyatej, Aventes krém vagy Bepanthen. És jó mellre helyezés.
2012. jún. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szoptass bimbóvédővel, nekem segített. Mikor végeztél a szoptatással nyomj ki a ciciből egy kis anyatejet, hagyd rászárdni, vagy garmastan kenőcs.
2012. jún. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Garmastan-t probaltad mar? Nekem az segitett csak.
2012. jún. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a dm-ben kapható mellbimbóvédőkrém segített, azt hiszem, babylove márkájú volt, ez a dm saját márkája.
2012. jún. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a Garmastan segített.
2012. jún. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

gondolom még a szoptatás elején vagy.

szerintem majdnem mindenki megszenvedi az első pár hetet...

nekem a nagyfiammal 3htig volt az h nagyon fájt, sirtam kb és markoltam a takarot az első pár szivásnál, mondtam h nem csinálom többet(persze ez a következő etetésig tartott).fájt, vérhólyagos lett stb..mindent kiprobáltam kb, semmi nem segitett igazán. aztán 3hét után mintha elvágták volna, onnantól lett élmény a szoptatás, amit mindenkitől hallottam hogy egy csoda stb...kitartás!második babámmal már "csak"2hétig volt ilyen rossz,de tudtam h vége lesz s igy is van,most már kb meg sem érzem 4hónapos:)

2012. jún. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy volt nálunk is mint az utolsónál. Semmi nem segített, én beszereztettem mindent a férjemmel, bimbóvédő sem, rettenet volt, már ott tartottam, hogy inkább tápszer, de ezt nem csinálom tovább, sírtam, mit sírtam, zokogtam a fájdalomtól, aztán mintha elvágták volna. Utána semmi gond nem volt. Kitartás!!!
2012. jún. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát sajna nekem sem segít semmi!! :-( Azért köszönöm a segítséget megpróbálok kitartani!!!
2012. júl. 3. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!