Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nő a bimbó udvar ilyen...

Miért nő a bimbó udvar ilyen drasztikusan? Kétségbe vagyok esve, vissza fog ez változni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!,Kislányom 8 hónapos, csak szopizott 6 hónapos koráig, s még most is anya tejet iszik a szilárd étel után is, szóval sokat cicizik. Kimondhatatlanul zavar, hogy egyre nagyobb a bimbó udvara , komolyan mondom már kétszer akkora mint volt, s pár hete mintha még gyorsabban nőne - annyira el vagyok keseredve, utálom hogy ilyen, szégyellem, ha a párom rá néz, már takargatom magam! ( hozzá teszem pici cicim van, lassan már a fele a bimbó udvar :( ) Volt így valaki? Van esély hogy vissza áll majd a szopi végén valamennyire?
2012. febr. 8. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos a bimbóudvar mérete nem fog csökkenni, és a bimbóé sem. A mellé viszont csökkenhet, nekem ugyanakkora lett, mint előtte volt (jó kicsi), bár van, aki arról számol be, hogy nagyobb maradt neki.

Ez alkati dolog. :o(

2012. febr. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Harangozó Sára ***** válasza:
Nekem 3 gyerekem van, ebből a 3. még szopik, de mindkettő gyerekemnél az elválasztás után 1 éven belül visszanyerte az eredeti méretét, szerintem emiatt ne aggódj!
2012. febr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Akkor azért reménykedem! Igazából olyan mintha a bimbó udvar körül egyre nagyobb körben száradna ki, vagy nem is tudom, hogyan írjam le, szóval látni az "eredeti" udvar határát, és onnantól kicsit másabb színű, halványabb.
2012. febr. 8. 10:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Maga a bimbóudvar nekem se nyerte vissza eredeti méretét, színét is csak részben...de a mellbimbóm szerencsére visszaalakult kicsivé én utáltam hogy 3szor akkora mint amúgy... Hát ez van:)
2012. febr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A bimbóudvar nekem ugyanakkor maradt sajnos. Sőt az amúgy sem kicsi cicim sem változott vissza teljesen, a mellbimbóm az a régi maradt, legalább ez. :(
2012. febr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!