Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért szopizik ilyen nyugtalan...

Miért szopizik ilyen nyugtalanul 6 hetes kisfiam?

Figyelt kérdés

Az elején szépen, nyugodtan szopott, de kb 2 hete borzasztó a helyzet. Elkezdjük ülve, de 3-4 perc után megunja, kiköpi és elkezd kiabálni. Utána folytatjuk fekve, ott szintén ez a helyzet. Egy darabig eszik, utána elkezd nyüszögni. 7-8 nekifutás mire jóllakik.

Tejcsim biztos van, mert szépen gyarapszik.


2012. jún. 27. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl sok tej jön egyszerre? Az én kislányom akkor köpi ki a cicit, ha túl nagy mennyiség megy a szájába. Ha úgy érzem túl sok a tej a ciciben, szopi elött egy kicsit lefejek, és utólag odaadom neki (kiskanállal, csészéből vagy cumisüvegből)
2012. jún. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. Ha már kiszívta egy részét utána is azt csinálja. Nagyon nagy kínlódás. Most is etetem, de néha hagyom nézelődni, megnyugodni, aztán kezdjük előről.
2012. jún. 27. 19:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

lehet h pont azért reklamál,mert kis mohó, enne, de már nem jön ugy mint az elején, jobban kell dolgozni s kicsit "hisztizik" ezért.:)az én kisfiam is bepipul néha a kezdeti tejáradat után:)

vagy esetleg növekedési ugrása van, 6hetesen van egy. nő az igénye, de nincs már annyi tejcsi, s fel kell dolgoznia a mennyiséget magának. másra nem tudok tippelni..

2012. jún. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet nem leszek nagy segítség, mert az én babám (7 hetes) tápszeres, de kb. egy-két hete ő is ugyanezt csinálja a cumival. Növekedési ugrás + idióta idő = nyűglődés. (Szerintem.)
2012. jún. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az 5 hetes babóm ugyan ezt csinálja. Növekedési ugrásban vannak, illetve nem tetszik neki, ha meg kell dolgoznia a tejcsiért. Én általában ilyenkor átteszem a másik mellemre, és pár perc és abbamarad a nyügösség, amig abból a mellből is szépen folyik, de ha nem, nyűglődik tovább.
2012. jún. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor reménykedek hátha javul a helyzet! Köszi a válaszokat :)
2012. jún. 28. 10:45
 7/7 Dorka1978 ***** válasza:

Nálunk a nyugtalan szopizás a pocak fájás jele.Mikor elkezd kapálózni,feszengeni,sírni,tudom,hogy a hasa fáj.Akkor elkezdem neki masszírozni,és megnyugszik.

Úgy jöttem rá,hogy egyik alkalommal sikerült szellentenie,és máris megnyugodott.

2012. jún. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!