Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós anyukák nektek...

Szoptatós anyukák nektek ebben a melegben nincs kevesebb tejetek? A pici sűrűbben szopizik és talán többet is!? Mivel pótoljátok vízzel vagy teával? 3 hónapos kisfiú anyukája

Figyelt kérdés

2012. jún. 21. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

én sűrűn kínálgattam ilyen melegben a babámat vízzel, ez nem pótlás, kánikula van, szüksége van az anyatej mellett folyadékra!

amúgy persze szomjoltó az anyatej de azért kánikulában már nem elég, hacsak nem fél-egy óránként tényleg mellreteszed

2012. jún. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Még annyit ,hogy nem nyafizik szóval lehet hogy elég neki csak én aggódok ebben a melegben.
2012. jún. 21. 21:01
 3/13 A kérdező kommentje:
baby vizet adsz vagy forralsz neki?
2012. jún. 21. 21:02
 4/13 anonim ***** válasza:

a babák nem nagyon nyafiznak ha szomjasak, az már nagyon baj ha jelzik. Én babavizet adok, ennyi idosen forralva. Es a vizet is 10 percenként kínálom, 2 óránként szoptatok

7,5 hós

2012. jún. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2012. jún. 21. 21:16
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem épp hogy több a tejem,a 4 hós kisfiam nem is tudja kiszopizni,pedig gyakrabban kap cicit most a meleg miatt.Szerintem azért több,mivel jóval többet iszom én is (pedig alapból odafigyelek,hogy meglegyen a napi 3l).Emelett szoktam kínálni baba vízzel.Én Jana-t adok neki és nem szoktam forralni.Egyelőre nem nagyon tetszik neki,de ha nagyon szomjas megiszogatja.
2012. jún. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
megkínáltam baby vízzel 10ml nagy nehezen ivott cumisüvegből de inkább játszott vele,gargalizált majd kiköpte.Utána meg kibukta dupla annyi anyatejjel.Eddig akárhányszor próbáltam a teát is és a vizet is kibukja.Csak anyatejet iszik
2012. jún. 21. 21:52
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor csak nagyon kicsit adj neki,hogy szokja az ízét és ismerkedjen vele.Nálunk is van mikor megy a "disznókodás":gargarizál,kiköpi,nyammogja...és az egész gyerek csatak víz.Azért nem aggódom,mert nagy baja nem lesz ilyen jó időben.Nyilván szokatlan nekik az anyatej után,de ismertetni kell őket a vízzel;főleg nyáron.
2012. jún. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Gondolom azért ha szomjas lenne csak ivott volna nem?
2012. jún. 21. 22:18
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű elég neki a tejcsi. Nálam is hasonló volt a helyzet: a legnagyobb melegben is csak cicizett. Vizet nem volt hajlandó inni, pedig már több, mint fél éves volt a kislányom. Kínáld többször, ha szomjas úgyis elfogadja!
2012. jún. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!