Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan kell alkalmazni és...

Hogyan kell alkalmazni és mikortól és meddig a laktoherb tejserkentő teát?

Figyelt kérdés

Kell a napi 6 filter???? Akkor csak 3 napig elég a tea. Az úgy húzós...akkor az 4000 ft havonta... Szűlés után akár már kezdhetem is, ha szomjazom??

Előre is köszi a válaszokat!


2008. ápr. 30. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
szülés után, igen. én egyszerre csinálok 1 l-t 2 filterből, max 3. és ugy is tökéletes!
2008. ápr. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én is 1 filterböl csinálok kb. 1 liter teát, igy is van ize

szülés után egyből lehet inni

2008. ápr. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt elhiszem hogy íze van, de vajon a hatás??? Mert amúgy én is úgy használom a teákat, hogy egy literhez egy filter... csak szeretném, hogy érjen is valamit.
2008. ápr. 30. 17:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is 1 litert csinálok egyszerre 1 napra, de 4 filterből. Én nem kockáztatok, hogy esetleg elapadjon a tejem (nekem nem szopik a baba, és az egészet fejnem kell)...
2008. máj. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vigyázz azért vele én csak rosszat hallottam róla,hogy a babák hasfájósak lettek akik ezt fogyasztották.nem egy ismerősömtől hallottam ezt akinek kicsije van.Én is kaptam egy marékkal az egyiktől-bár ő pont nem mondott semmit róla,én nem kockáztatok,ha már többen modtak ilyet.Nekem a hipp natalt ajánlották.de ez csak egy tipp:)
2008. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én mindkét fiamnál 1 filtert 1 liter vizzel csináltam meg. 1 éves korukig szopiztak. Nem volt a mennyiséggel gond. Viszont arra vigyázz, hogy ne vidd túlzásba az ivását,mert hasfájást okozhat a babának. Saját tapasztalat! Én két naponta ittam csak egy litert. A lényeg,hogy sok folyadékot igyál. Inkább ásványvizet.
2008. máj. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 6 hete iszom, naponta 1 litert 4 filterből, és a babámnak még sosem fájt a hasa, szerintem. Fájdalmában még nem sírt szerencsére.
2008. jún. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!