Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Cerazettel kapcsolatban lenne...

Cerazettel kapcsolatban lenne néhány kérdésem?

Figyelt kérdés

Szülés után nem akartam fogamzásgátlót szedni,de sajna olyan rendszertelen a menszeszem mint terhesség előtt.Elmentem a dokimhoz aki,mivel még szoptatok,ezt írta fel,hogy próba szerencse,(bár eddig még semmilyen fogamzásgátló nem vált be régebben sem)A gondom az hogy 9 napja szedem, a menszesz kezdetétől,és még mindiog pecsételő vérzésem van.Másnak is volt ilyen?Valamikor el fog múlni?Hagyjam abba a gyógyszert?Vagy szedjem tovább?

7 hónapos a fiam



2012. júl. 7. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem előtte mindig rendszeres volt a menzim. Mármint terhesség előtt. Aztán én is ezt szedtem a lányom születése után, 8 hós volt mikor először megjött, de két hónapig szinte nem is volt olyan, hogy nem volt meg. Két nap volt, egy nap nem, aztán 3 nap volt, 2 nem, így ment. Utána 40 nap szünet, szóval nem állt be egyátalán, 1 éves volt a lányom mikor abbahagytam és próbálkoztunk a kistesóval, elsőre sikerült. Miután az ikrek megszülettek, szintén ezt szedtem, 17 hós korukig szopiztak, 1 évesek voltak mikor először megjött, után két hetente volt 6-7 napig, aztán meg összevissza, miután nem szopiztak, elmentem másik gyógyszert írtani, az első levél alatt szinte végig véreztem, aztán a második levél óta napra pontos megint. Szóval nekem a Cerazette nem állítótta be, de a másik sem az első hónapban, csak a másodikban. Ebből leszűrve, legalább még egy havit beszednék, és akkor kiderül.

Vagy hívd fel a dokid, én hívtam az első levélnél, azt mondta normális, és ha a következőnél is így lesz, akkor ír majd másikat.

2012. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be ez a gyógyszer. Mindig volt pecsételő vérzésem tőle, alig tudtunk együtt lenni a férjemmel. Beszéltük is,hogy na ez tuti fog.gátló szer,mert így aztán tényleg tuti nem lesz baba:-) Csak akkor múlt el a vérzésem,mikor abba hagytam a szedést.Én még egyszer biztos nem fogom szedni, inkább marad a gumi addig,míg szopi lesz. 35hkm.
2012. júl. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem megszüntette a vérzésem. Az elején, mikor elkezdtem szedni pár napig pecsételő vérzésem volt, de azóta semmi. 9 hónapja szedem.

Szerintem szedd tovább, aztán majd kiderül. Valaki össze vissza vérzik tőle, valaki meg nem.

2012. júl. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem se vált be, szinte állandóan barnáztam tőle, össze-vissza volt meg, úgyhogy abbahagytam. Néhány hónapot kibírtunk óvszerrel, aztán a kisfiam 1 éves korában nekiláttunk a kistesónak.
2012. júl. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!