Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hosszan szoptató anyukák!...

Hosszan szoptató anyukák! Tudnátok nekem írni vicces történeteket, beszólásokat gyermeketetől, szoptatással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap a kezembe akadt egy jó régi baba magazin és abban írtak anyukák "aranyköpéseket" babáiktól.


Pl.: egy ismerősöm lánya majdnem 2 éves, anyukának vissza kellett mennie dolgozni, de még azért szopizik a pici. Amikor anyuka hazaér, kislány első reakciója: cicikééém!!

(nem is az anyjának örül, hanem a ciciknek)


Ilyesmi történetekre gondoltam.


Köszönöm a válaszokat!


2012. ápr. 20. 09:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%
az unokahugom nak volt szokása hogy beult az anyukája olébe és belenézett az anyuka trikojába aztán benyult és megkotorázta:))))akkor már tudtuk hogy szopizni akar:)
2012. ápr. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Igaz az én kislányom még nem beszél (másfél éves) de alváskor mindig cicizik. Minap hozta az alvós maciját, odatette a mellemre, betakarta a macit, rámnézett és azt mondta: pszt! :) Azt hittem ott helyben megzabálom, olyan cuki volt :D
2012. ápr. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
64%

2,5 éves cicifüggő a lányom.


Ő beszélget a cicikkel. :)


"Édes szép anyacici. Csak még egy icipici anyacicit akajok. Ez a cici szép. Milyen szép a bimbó, piros és fényes" Mikor ezt először lenyomta, alig bírtam abbahagyni a röhögést.


Aztán válogatni is szokott: "Ez a cici finom. Ez nem finom. Ez az apáé"


Amikor meglát, neki sem az az első hogy anya, hanem hogy "Ciccciii"


Mikor befejezi feláll, lehúzza a pólóm, és hozzáteszi: " Most már eldughatod anya"

2012. ápr. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Aztán volt hogy kérdeztük mi van a ciciben. Erre a bimbóval a szájában, kaján vigyorral odanyomta:"Pörkölt" meg volt hogy azt mondta "Szamártej" Mint kiderült erre a kedves nagypapa tanította :))
2012. ápr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!


3-as nagyon jót vidultam rajta.

2012. ápr. 20. 09:56
 6/21 Sókristály ***** válasza:
61%

Palacsintát sütöttem, és 2,5 éves lányom pontosan tudta, hogy ez nem éppen a szoptatás ideje. Így hát apró lépésekkel haladt:

-Anya megnézhetem a cicit? Tényleg csak megnézem! - és bekukkantott a pólóm alá.

-Anya, kicsit megsimogathatom a cicit?- lehajoltam hozzá, hogy elérje. Erre felnézett, és a következőt mondta:

-Csak egy kortyot szopok, jó?

Mit tehetsz ilyenkor? Elzártam a gázt, leültem és megszoptattam.

2012. ápr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%

17 hós nagyobbom nézegeti, ahogy a csecsemő öcsikét szoptatom közben, és félhangosan dünnyög közben:

Szopizik-iszik... Botika iszik. Tejet iszik Botika.... (és a felismerés csillanásával a szemében rávágta:) BOCIKA!!!! annyira röhögni kezdtünk a férjemmel, hogy a könnyünk kicsordult. És utána hónapokig bocikának becéztük evésidőben az öcsköst :D

2012. ápr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%

Kisfiam 2,5 éves korában volt egy gyenge kísérletem, hogy leszoktatom a ciciről (csak este kérte már):

-Már nagy fiú vagy jó lenne, ha már nem kellene cici. Ma este még kapsz de holnap már nem, fáradt a cici, aludni akar.

Kisfiam gondolkodott, majd görbülő szájjal megkérdezte: -Akkor anya én most mit egyek? Nem jó, cici finom, nem fáradt.

(na kinek lett volna szive ezek után nem odaadni)

2012. ápr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
49%
Na pont emiatt nem szoptatnék ennyi ideig.Ne haragudjatok de ezek a sztorik egyáltalán nem normálisak!
2012. ápr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
54%
Engem is lehet lepontoztok, de ezek a sztorik rémesek, még olvasni is, nem hogy részt venni benne. Nem normális, ha már a gyerek beszél a cicihez, pláne ha jobban örül a cicinek mint az anyjának.
2012. ápr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!