Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tejet melegíteni vízfürdőben,...

Tejet melegíteni vízfürdőben, időre?

Figyelt kérdés

Még nem melegítettem így, de azt mondták, mikróba ne tegyem. Kaptuk a tejet, sajnos nem az enyém.


-meleg vízbe állítom és utána a gázra?

-teljesen lepje el a víz?

-mennyi ideig tart kb?

-ha a bab nem ébred még fel, hogy tartsam melegen, maradjon a vízben?


Bocsi ha hülyének tűnök, de jól akarom csinálni. :)



2012. júl. 9. 13:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy vízforralóban forraljak vizet, és abba állítsam a cumisüveget? Valaki csinálta így? Ez mennyi idő?
2012. júl. 9. 13:23
 2/4 nittababy ***** válasza:
ha vízforralóban forralsz vízet s bele teszed az is jó hamar lesz olyan hömérségletü mint amilyen neki kell!!de én úgy csináltam hogy gázon megmelegítettem a vízet és úgy állítottam bele!!
2012. júl. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nittababy ***** válasza:
ja és igen hagyd a vízben és ha úgy érzed hogy hűl akkor még melegítheted!!és annyira lepje el ameddig a tej van benne!!
2012. júl. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az üveget ne lepje el tetőig a víz csak a tej szintig legyen vízben. Szerintem nagyon sokáig ne melegítsd, mert veszíthet értékéből és mivel humán tej így a baktériumoknak sem kedvez. Mi vettünk Avent melegítőt, azon van hőfok szabályzó és tudod állítani az erősséget. Boltban új ára sok, de ha több alkalommal kell, akkor néz aukciós oldalon olcsóbbat, aztán ha nem kell el is tudod adni hasonló áron. Később ez még jó lehet tápszer melegítésre is és nem kell annyira figyelgetni és edényezni a gázon.
2012. júl. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!