Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem megy egyformán?...

Miért nem megy egyformán? Egyik nap ennyi, másik nap annyi?

Figyelt kérdés
Kislányom most lesz 8 hetes, a kezdetektől kezdve nagy mennyiségeket szopizik. Ötször eszik egy nap, és kész, ez így van a hazajövetel óta, hiába próbáltam többször szoptatni, nála ez nem vált be.. Szépen fejlődik is. Viszont, miért van az, hogy egyik nap ugyanazt a nagy mennyiséget egy mellből eszi, míg másik nap ehhez mindkét mellemet oda kell neki adnom. Ennyire nem állt még be a rendszer? Evésre-ivásra odafigyelek. Mi okozhatja ezt?
2012. júl. 16. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Bár pontosan én sem tudom, csak tippelek.

Nekem is előfordult többször is ez a felállás.

Talán amikor mind a két mell kell neki, akkor nem volt elég a hígabb tejcsi, ami a szomját oltja, tehát még szomjas maradt. Én erre gondoltam

2012. júl. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam is előfordult ez, és mindig paráztam, hogy akkor következő etetésnél mi lesz, de nagyon úgy tűnik, hogy teljes összhangban van a gyermekem a cicijeimmel.

Nekem nem is kell tudnom, mi miért van, csak termelem a tejet, ő meg kiszívja belőlem, és kész.


Tudom, hogy most nem válaszoltam meg a kérdésedet konkrétan, de ilyen a természet.

2012. júl. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Elipszis33 válasza:
Valószínűleg túl béna az anyatejed, vagy az egyik csöcsöd sokkal nagyobb, mint a másik.
2012. aug. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!