Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás után másnál is...

Szoptatás után másnál is változott a menstruáció?

Figyelt kérdés
5 és fél hónapig szoptattam, azóta már kétszer megjött,de nem úgy ahogy szokott. Terhességem előtt mindig az első 2 nap voltak görcseim és akkor mindig sok volt és a vége felé csak barnáztam. De most ez megfordult, 2 nap barnázás után jön a görcs és akkor szó szerint elönt, tampon és betét egyszerre 2 óra alatt átázik. És most 8.-án kellett volna megjönnie de nincs semmi. Csináltam 9 tesztet,negatív lett mindegyik, és folyamat úgy érzem ,hogy meg akar jönni. Aki volt hasonló helyzetben az írjon. Köszönöm.
2012. júl. 23. 11:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi 3 tesztet. Elírtam
2012. júl. 23. 11:52
 2/5 anonim ***** válasza:

Mikor elkezd visszaállni a szervezet, akkor lehetnek ilyen "furcsaságok".

Nekem az első 3-4 mensim nagyon béna volt. Sokáig tartott, és engem is elöntött, és nem is jött meg időre. De nagyjából helyreállt azóta, bár van némi változás szülés óta, pl. én is barnázok mensi előtt. De már nem olyan erős, mint az első alkalmakkor szülés után.

Az is lehet, hogy nálad idő kell míg beáll, és most ezért "késik".

Ha úgy érzed, akkor menj el dokihoz, ő biztos jobban meg tudna nyugtatni.

2012. júl. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod. Megyek majd dokihoz mindenképp,de két hét múlva kaptam csak időpontot.
2012. júl. 23. 12:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális ez. 40 nap körüli ciklusok is előfordulnak az elején, az is ok.

Majd kialakul szépen.

2012. júl. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi neked is a választ.
2012. júl. 23. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!