Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szülés után mennyi idő múlva...

Szülés után mennyi idő múlva jött meg a menstruációtok, és hogyan?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy szoptatás alatt a legtöbb nő nem menstruál. Én szoptatok, és a kisbabám csak a jövő héten lesz 3 hónapos, mégis ma megjött. Nem korai ez egy kicsit? Szoptató anyukák, nektek mikor jött meg újra?

A másik: előtte sosem volt ilyen, de tegnap, tehát a menstruáció előtti nap elég sokat szédültem, gyenge voltam, délután is 2 órát aludtam. Viszont egyáltalán nem fáj. Nektek miben volt más, mint szülés előtt, mi változott?



2012. ápr. 22. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első gyerek után a szülés után 9 hónappal jött meg, semmi extra változás nem volt a terhesség előtti menstruációhoz képest. A második után viszont a szülés után 2 hónapra jött meg először (alig múlt el a gyermekágyi folyás) és azóta is (13 hónapja) minden menstruáció egy disznóvágással felér (bocs a kifejezésért), nagyon erős lett. Az első gyerkőcöt 9 hónapig szoptattam, mert amikor először megjött olyan fogamzásgátlót kaptam, ami mellett nem lehetett szoptatni és a tejet is elapasztotta. A második terhességből született ikreket pedig még most is szoptatom, úgyhogy az én esetemben a menstruációnak nem volt köze a szoptatásnak.
2012. ápr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Moncsa:szia nekem A 2dik fiamnál 1éves kora után jött meg véglegesen öt 3évig szoptatam 6honaposan 1szer meg volt már de aztán semmi most lányom 1éves szoptatom még semmi és ugy néz ki nem is fog mert tegnap pozit teszteltem:-)
2012. ápr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15 hónappal a szülés után. Szoptattam, még most is szoptatok. Az első 2 hónapban pecsételő barna vérzésem volt 2 napig, majdnem csak a wcpapíron, a 3. hónapban jött meg rendesen, pokoli fájdalmak, időleges tejapadás, a melleim égtek szopi közben, 4 napig tartott és rengeteg vért vesztettem.
2012. ápr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5 héttel szülés után jött meg. Nem volt erős egyik nap sem, gyengén is indult. Semmi előjele nem volt, nem is viselt meg, holott előtte 15 évig sokat kínlódtam. Aztán nagyjából rendszereződött és jöttek a görcsök is később, szóval nem változott semmi.
2012. ápr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első gyereknél három hónapos volt amikor megjött tíz napig tartott, most másodiknál öt hetes volt és öt napig tartott , erős volt de fájdalommentes.
2012. ápr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szülés után 4 hónappal jött meg, görcsök, erősség ugyanolyan, mint előtte. Első gyerek, most 7 hónapos, még szoptatom.
2012. ápr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!