Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi ideig szopizik az...

Mennyi ideig szopizik az újszülött babátok?

Figyelt kérdés
Az én babám 1óra hosszán át szopizik.Baj?Utána 4órát alszik.Rá bir szokni a cicire?
2012. júl. 23. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ilyen volt, aztán szép lassan mindig csökkentette a szopi időt. 5 hónaposan már volt,hogy 10 perc is elég volt neki.
2012. júl. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem baj,hogy ilyen sokáig szopizik?Nem alszik el közben,csak sokat pihen!:) Nem bir igy rászokni,hogy állandóan a cicin lógjon?
2012. júl. 23. 13:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja, annyit. 3 hónapos koráig szinte egész nap csak szoptattam. Mindkét gyereket.
2012. júl. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Általában fél órát, de ő is alszik, 4-5 órát is! A szülésznőm javasolta az igény szerinti szoptatást, én nem szoktam felkelteni!

10 napos kislány anyukája

2012. júl. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

Annak idején az én kislányom is egy órán keresztül

szopizott, jókat aludtam közben. Ilyen pici korban hamar elfárad ak, a szopizás komoly erőkifejtést igényel, fárasztó nekik.

Jövő héten lesz egy éves, 5 perc alatt végez és indul dolgára... gyakran szoktam nosztalgiázni a régi maratoni szopikon ;)

2012. júl. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Most aludt 5órát,fél órát szopizott és vissza aludt.Természetes,hogy ilyenkor ilyen sokat alszanak?
2012. júl. 23. 15:58
 7/10 xStefix ***** válasza:
56%

Kérdező, az a helyzet, hogy az újszülöttek alapból rá vannak szokva a cicire:), mert nekik ott a legjobb, ott a helyük.

Normális, hogy ilyen sokáig szopizik és az is, hogy utána ilyen nagyokat alszik.

Olvasnivaló: [link]

De az egész honlapot javaslom!

2012. júl. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépem köszönöm mindenkinek!Első baba és minden miatt izgulok... :)
2012. júl. 23. 18:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én babám 6 hetes 1-1,5 óráig szopizik,mert pihen közben...aminek nagyon örülök.. :S De van hogy fél órát aztán elalszik,de 15perc után megint kér aztán megint fél óra és így stb... Én szoktam mérni is,mert szeretem tudni minden ok-e,de 120-160-akat szopizik,mikor egyhuzamban eszik és nem félóránként. De van mikor kifejem a tejem és úgy adom oda neki,mert úgy gyorsabb. :)
2012. júl. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,utána a te babád is 4-5órákat alszik?Az a gond,hogy már fáj a mellem a hosszú szopizásoktól.Gondoltam,hogy felébresztem 3óránként,hátha akkor rövidebb ideig szopizik.Vagy hagyjam inkább igy?Olyan tanácstalan vagyok!
2012. júl. 24. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!