Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babákon lehet...

Újszülött babákon lehet anyajegy, vagy az csak később alakul ki a naptól?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet. A naptól szeplő alakul ki, az más.
2012. júl. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én lányomon volt már egy, mikor megszületett. Nem is kicsi ráadásul, egy lencsényi méretű a halántékán, a hajvonal alatt kicsivel. a többi csak később jött ki rajta. Most 2,5 éves, és már van rajta kb 10db, 1mm átmérőjűek.
2012. júl. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak mert apának elég sok van és félek nehogy a picinek olyan helyen legyen, ahol feltünő. Tudom ez ellen nem lehet semmit tenni, de bíztam benne, hogy csak később alakul ki.
2012. júl. 20. 11:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom térdén volt egy a születésekor. Pici, halvány, semmi extra.
2012. júl. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kislányomnak születése óta van egy a fülénél, a 2. pedig 8 hósan jött ki a hónaljánál, tuti nem a naptól, mert ott nem érte nap. Most 2 éves.
2012. júl. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A lányomnak születésekor nem volt anyajegye, az első olyan 1 éves korában lett a fenekén, a pelenka alatt, szóval tuti nem a naptól :) Azóta van pár az arcán is, de nem feltűnő, pici világosbarna pötty csak.
2012. júl. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is születésétől kezdve van egy a térdén. Elég nagy...!
2012. júl. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát nekem az államon van most egy anyajegy, de anyám mutatott egy kiskorú képet rólam, amikor nem látszott az anyajegy.
2012. aug. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!