Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Valaki fogyott a szoptatastol?...

Anna 27 kérdése:

Valaki fogyott a szoptatastol? Az elso honapban olvadtak le rolam a kilok, orultem is, de mostanaban (7 hetes a babam)..

Figyelt kérdés
MOstanaban jonnek vissza a kilok,es mind a hasamra.Miert van ez? Fogyokurazni nem akarok,mert elso a gyerek es mindennel fontosabbnak tartom a szoptatast.Tornazni mikortol szabad es miket lehet csinalni ?
2012. júl. 28. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Én mind a 3 gyerekkel inkább híztam a szoptatás alatt. Amint abbahagytuk, lementek a kilók minden diéta nélkül.


Tornázni lehet már 6 hét után, csak arra kell figyelni, hog ne legyen izomlázad tőle, mert akkor megváltozhat a tej íze, és a baba esetleg nem fogadja el. De pl hasizom gyakorlatokat nyugodtan csinálhatsz :)

2012. júl. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem tudom,hogy a szoptatástól-e ,de fogytam.15 kg ment le rólam,még van 5.Én nem diétáztam,de tény,hogy nem mindig jut időm enni a kisfiam mellett.De ha igen,akkor nem figyelek feltétlen oda,mit eszem.

Most 5 hónapos a kisfiam

2012. júl. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
aha, nekem is így volt. A szüléskor egyből lement minden róla, és az első 3 hónapban még le is fogytam tök jól, de aztán elkezdett visszajönni, és mire 1 éves lett a lányom, annyi lett a sülyom, mint a szülés előtt...tök gáz...én sem akartam fogyózni, mert nagyon nehezen tudtam szpotatni, nem akartam, hogy elmenjen a tejem.
2012. júl. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!