Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt veszélyes-e a...

Szoptatás alatt veszélyes-e a tüdöszürés?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Nem, nem maradnak meg a radioaktív részek benned. Nekem fogröntgenem volt,de az sem okozott gondot. Szólj előtte,hogy szoptatsz,de biztos nem okoz problémát.
2012. júl. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szóltam .Már meg volt.Csak hogy gerinc röntgenre nem mehettem ,mert azt mondták ,hogy nem lehet.És most jutott eszembe hogy tüdüszürésen meg voltam.
2012. júl. 29. 17:59
 3/3 anonim ***** válasza:
27%
én úgy tudom, hogy nem szabad. twerhesség alatt sem, szoptatás alastt sem. mivel a fogaim sokat romlottak a terhesség alatt, a dokim megkérdezte, hogy mikor jön a baba, kb meddig fogok szoptatni, hogy akkor küld majd fog rtg-re, mikor már befejeztem a szoptatást.
2012. júl. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!