Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek a babája fogadta el a...

Akinek a babája fogadta el a tápit az mit adott helyette?

Figyelt kérdés
A kislányom 6,5 hós elkezdtük a hozzátápit,és ma estére kevesebb lett a tejcsi.A lefagyasztott tejjel próbálkoztam,de nem fogadta el,aztán tápival de az se fogadta el.A védőnőm azt mondta ha éhezik egy két napot majd elfogja fogadni. Gondolom van ettől humánusabb megoldás is.És mivel 1 éves koráig vagy anyatej vagy tápszer valami megoldás mégis kellene.Vagy mit adjak helyete?Még egyenlőre van tejcsi csak ma estére megcsappant gondolom a melegtől is meg mivel főzizünk megy gyümi is van,kevesebbet szopizik.De elgondolkodtam ha még se lesz tejcsi akkor mit csinálok.
2009. júl. 17. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Először is kérlek, ne affektálj :)

Ne boltban vedd a tápszert, magad is el tudod készíteni. Ha nem fogadja el, bizonyára nem ízlik neki, próbálkozz valami mással. Próbáld ki, hátha a hazai koszt fekszik neki:D

2009. júl. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szerinted ez affektálás?Feltettem egy kérdést,mert nem tudom akinek hasonló problémája van mit csinál(t).

Nem hiszem ,hogy a kérdésem mesterkélt lett volna ,vagy modoros,vagy megjátszott,esetleg színlelt.

2009. júl. 17. 22:43
 3/10 A kérdező kommentje:
A kérdésem :Akinek a babája NEM fogadta el a tápit az mit adott helyette?
2009. júl. 17. 22:45
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

tápi, tejcsi, főzizünk, gyümi, szopizik.

ez szerinted nem affektálás?

ajjaj, le leszek pontozva.

2009. júl. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

mi a fenének jön az ilyen ide, kritizálni azt tud. van ha van gyereke nem hiszem , hogy úgy beszél vele, hogy főzelék, tej meg hasonlós. a kicsik igénylik a becézgetést.

ne haragudj én sem tudok segíteni, mi csak 4 hósak vagyunk. de nagyon mérges lettem ettől a bunkótól.

2009. júl. 18. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Miből adod a lefagyasztott tejet, ill. tápot?

Mett az enyém 4 hónapos múlt, de az anyatejet, ha úgy adódik csak varézsitatófejből hajlandó meginni, cumit nem szívja.

Teát is azzal issza.

2009. júl. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a lefet tejet próbáltam cumisüvegből tanuló pohárból csőrös pohárból és kanállal.De ahogy a szájába csurgott már oldalt engette is ki...ebből következtettem arra hogy nem izlik neki.A baracklevet például megissza tanulópohárból.
2009. júl. 18. 08:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a meleg nem esznek annyit hidd el nem éhes! Meginná ha éhes lenne!
2009. júl. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

05.05-esnek én sem értettem mi a fenéért szól bele,ha nem tud segíteni,csak kötekedni akart.

Akinek nem tetszik a sítus a tovább állhat!

2009. júl. 18. 16:58
 10/10 A kérdező kommentje:
stílus akart lenni
2009. júl. 18. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!