Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi lehet ez a sárga pötty a...

Mi lehet ez a sárga pötty a mellbimbómon?

Figyelt kérdés
Olyan mintha egy pati lenne. Eddig nem fájt, de most már érzékenyebb. Kedden tudok csak elmenni orvoshoz, mire számítsak? Szerintem tejcsatorna elzáródásom lehet, mert egyszer begyulladt a cicim. A SOTE II-re mennék, ott esetleg van olyan orvos, aki tud ebben segíteni? (ott szültem, csak azért)
2009. júl. 19. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy mi lehet a sárga pötty, azt nem tudom, nem akarok hülyeséget mondani. Viszont, ha a SOTE II-re mész, akkor menj a dokidhoz, amennnyiben volt fogadott. Ha nem, akkor szerintem menj a csecsemősökhöz. Nekem is sokat segítettek, mikor szintén begyulladt a mellem.Én mentem a dokimhoz, aki ügyelt, és ő küldött fel a PIC-re, hogy ott hátha ki tudják fejni és masszírozni a csomót.

2009. júl. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt ilyen pöttyöm, és egy tejcsatorna volt elzáródva. Egyre jobban fájt a szoptatás, de nem hagytam abba, viszont oliva olajból -melegítve- készítettem "dúszt kötést" a mellemre és az megpuhította majd kifakadt.

2009. júl. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!