Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik jobb 2-3 szál cigi...

Melyik jobb 2-3 szál cigi mellett szoptatni vagy inkább tápszert adni egy babának?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 12:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%
12:18as vagyok. Nem tudom miért lettem lepontozva!? Nem személyeskedtem,nem hordtam le a kérdezőt. minegy hogy ki dohányzik,vagy ki miért tette fel a kédést, szoptatás alatt "nem illik" dohányozni a baba egészségét és fejlődését illene szem előtt tartani. Ha valaki dohányozni akar akkor ne szoptasson. Ha meg szoptatni akar akkor tegye le a cigit.
2009. júl. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
70%
Én adtam a második és harmadik választ.Nem személyeskedtem, mégis le lettem pontozva.Pedig a tény attól még, hogy nem tetszik, vagy nem értenek egyet vele, tény marad.
2009. júl. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
19%
Jobb lett volna nem szülni gyereket! Ilyen aggyal....
2009. júl. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
47%
Jo kis port kavartal ezzel az " artatlan kerdeseddel " en itt csak elvezkedem, a valaszolok haborgasan, kedves mindenki kar a gozert, a lehordasokert, a korholasert, a joakaro valaszokert is...en annyit mondok csupen, hogy cigiztem terhesseg elott, terhesseg alatt csak ugy titokban 1-2 szalat naponta, de azert is borzasztoan vadolt a lelkiismeret, de amiota megszuletett a fiam ugy erzem inkabb a halalt valasztana, mint hogy ragyujtsak, hogy mergezzem a tejem, es hogy amikor hozzambujik erezze a buods bagoszagot..pfujj...szoval ezt erezni kell, aki nem erzi magat annyira anyanak, hogy lemondjon a gyermekeert egy szenvedelyrol, azert kar minden erofeszites...ja, es 2,3 szal cigi, kit akartok alltatni, vagy cigizel vagy nem, azert kar ragyujtani!!!
2009. júl. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
52%
szerintem szoptasson inkabb, mint tapszerezzen
2009. aug. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!