Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ilyen mellbimbóval lehetséges...

Ilyen mellbimbóval lehetséges a szoptatás?

Figyelt kérdés
Nagy, Széles, nem tudja a baba bekapni, bimbóvédővel kicsit jobb, de a legkisebb méret is nagy, mert rövid.És mivel a baba nem tudja bekapni,még egyszer sem szopott normálisan, lassan 7 napos és csak pár cseppet tudok fejni. Mi legyen? A kórházban sem segítettek sokat, bedugták a tápszert a a baba szájába, most már a cumizavarral is meg kell küzdeni.:(((

2012. aug. 7. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát, a bimbóvédő lett volna a javaslatom, de az sem az igazi..

A védőnőt már kérdezted? Hátha..

Aztán, ha semmi megoldás akkor sajnos marad a tápszer, vagy kérhetsz "anyatejet", ebben a védőnő tud segíteni, plusz szopizik amennyit tud. De azért ne add fel, mert lehet, hogy később tudsz majd többet is fejni!

Remélem tudtam valamit segíteni.. Sok sikert!

2012. aug. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szoptatasi tanacsadott keress!Neten sok van.
2012. aug. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem srm tudta elkapni, de a medela bimbóvédője bevált, 5 hós koráig használtuk, utánna már ment nélküle is. Vagy esetleg megpróbálhatod, van az Aventnek bimbókiemelője, ami csinál egy kis vákumot, kiemeli a bimbót és így be tudja kapni a baba.
2012. aug. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A mellszívóval kiemelkedik szépen, de amint bekapja a babóca és szinte fuldoklik, mert annyira nagy, tovább nem akar szopizni csak sír :(

Pedig tud szopizni,mert a barátnőm megszoptatta és a technikája nagyon jó. A bimbóvédőben is mindig van valamennyi tejecske, tehát ügyesen szopizna, de 40-50 perc alatt annyira elfárad és még éhes is marad:) már a szívem szakad meg, de persze, nem adjuk fel!!! Akkor lehet a medela bimbóvédőt is kipróbáljuk:) Köszi! Írjatok, hátha valakinek van ötlete még! Kösziiiiiiiiiii! :)

2012. aug. 8. 00:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Más pozíciókat próbáltál? Esetleg fekve. A szoptatási tanácsadó tényleg jó ötlet, telefonon is segítenek, én is hívtam már őket, mégis nagyobb a tapasztalatuk. Második voltam.
2012. aug. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Harmadik voltam, bocsi. :)
2012. aug. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

bocsi csak fewlkaptama fejem a barátnőm megszoptatta dologra..szerintem vagy legalábbis én úgy tudom,hogy nem túl jó ötlet odaadni a barátnődnek szopizásra.

az anyatej adókat is azért vizsgálják be mert van olyan baci ami a saját gyerekére nem de máséra fertőző lehet..és itt nem arra kell gondolni, hogy tiszta-e a barátnőd stb hanem hogy hordozó lehet mintahogyan te is akár... vagy én..


Plussz szerintem az olyan pillanat ami csak anya-gyerek között működik...

2012. aug. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazad van! De régen is voltak dajkaanyák, sőt a kórházakban most is odaadják más anyukáknak a babákat, akiknek sok tejük van megszoptatják a kicsiket, hogy ne legyenek cumizavarosak, meg ez egy alkalom volt, csak kíváncsi voltam, hogy tud e egyáltalán szopizni. De alakul a dolog, nagyon nehezen de küszködve bekapja a cicit, aztán már meg a szopi, csak nem tud könnyen ráharapni. Ahhoz képest, hogy pótlást is kap üvegből (30-40 mili), ügyesen szopizik :) Köszi! :)
2012. aug. 11. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!