Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Honnan tudható, hogy a babó...

Honnan tudható, hogy a babó eszik, vagy csak cicizik?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy a szoptatásnál - amikor elkezdjük -nagy kortyokban eszi a tejcit, ami ugye hallható is.


Aztán amikor már a kezdeti "leves" elfogy utána már nem hallom ezeket a kortyolásokat. (vagy csak ritkábban hallom és gyengébben)


Honnan tudhatom így, hogy eszik -e, vagy csak rágicsálja a cicit?


Azt gondolom, hogy lusta a drágám és csak cicizik, miután a szomját oltotta, mert az etetések után nem nagyon akar elaludni és kiderül, még éhes szegény, vagyis a "főételt" nem eszi meg.


Hogyan tudnám rávenni, hogy ne csak cicizzen, hanem rendesen szívja ki az összes tejcit (ne csak az elejét)


2009. júl. 20. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam is szokott ilyeneket csinálni. Még alszik is rajta nagyokat, mikor meg leveszem róla, akkor felkell és kérdően néz rám, hogy hol a cici én még éhes vagyok. Nekem azt tanácsolta a védőnő, hogy piszgálgassam kicsit, paskoljam meg a kis arcát, beszéljek hozzá. Ha ezek után sem kezd el rendesen enni, akkor nem is volt éhes, csal játék volt az egész.
2009. júl. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az enyém is ugyanezt csinálja :)

Ha megsimizem az állát, vagy az arcát akkor néha érzem, mintha szopizna és talán még nyel is, de többnyire már csak cicizik szerintem.

Ezért nem értem, ha etetés után még éhes...akkor miért nem eszik rendesen?

Talán várja a pótlást? Te szoktál neki pótlást adni?

2009. júl. 20. 15:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem adok neki pótlást. Még 1-2-szer megpróbálom visszatenni a cicire, ha nem, akkor jön a játék vagy nálunk ilyenkor azt is jelenti, hogy tényleg fáradt és elaltatom.
2009. júl. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!