Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A lánykám 10 hónapos, már...

A lánykám 10 hónapos, már lassan eszik mindent, de még néha (2X) cicizik, de már nem sok tejem van. Mit csináljak, ha elapad a tejem? Tápszert nem akarok neki adni!

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem baj ha elapad ,Tápszerre már nincs szüksége hisz írod

mindent eszik, iszik tejet, kakaót már adhatsz neki persze

előtte forrald fel a tejet!!!!

2010. okt. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha már eszik akkor majd már megszokja hogy nincs cici
2010. okt. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 xStefix ***** válasza:

1: Ha még szoptatnád egy ideig, akkor noszogasd, bíztasd egy kicsit. (Ezért nem célszerű gyorsan hozzátáplálni egyébként.)

2: Ha sikerül kibírni kb. 1 éves koráig, akkor adhatsz már neki babatejet, tejitalt, igaz, ez sokban hasonlít a tápszerre. Bár szerintem mondjuk jobb ízű.

3: Ha egyiket se akarod neki adni és nem is allergiagyanús, akkor 1 éves kora után megpróbálkozhatsz a rendes tehéntejjel, de csak lassan és óvatosan.

2010. okt. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is azt csinálnám hogy megpróbálnám (meg is próbáltam) kihúzni 1 éves koráig a cicizést.

Én tovább is szerettem volna de egyszerüen nem volt hajlandó többet szopizni a lányom, úgyhogy ott akkor abba is hagytuk.

Amúgy mi bajod a tápszerrel? Pláne így 10 hós kora után mit árthat neki? Több benne a vitamin, hozzáadott vas, a jó minőségűekben telítetlen zsírsavak, bifiduszok:) Nem méreg az...

Nekem a lányom egy éves korától tápszert ivott este 2 decit. 16 hós koráig akkor kezdtem a tejet.

Nem azt mondom h így kell csinálni, csak hogy miért vannak ellenérzéseid a tápszerrel?

2010. okt. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!