Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A sedatif-pct lehet szedni...

A sedatif-pct lehet szedni szoptatás alatt is? Szedett valaki, használt? Alvászavarra is van, most akkor ez azt jelenti hogy aluszékonyabb leszek? Mivel nekem alvással nincs gondom, elalszom akár ülve is, csak ideges vagyok

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:

most dobtam ki a dobozát, nem tudom neked megnézni, de elvileg minden homeopátiás szert lehet.

nem leszel aluszékonyabb, egyáltalán.

nekem nem használt, de azért próbáld ki, mert én pl. a babámnak adtam, és neki használt.

2009. júl. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia, egészen pontosan így írja a tájékoztatója:

Terhesség és szoptatás időszakában való alkalmazásával kapcolatban kockázatokról eddig nem jelentettek adatokat.

Én vettem egy dobozzal, amikor eddig használtam, nálam bevált.

Most azért vettem, mert szülés után szerintem tutira lesznek alvásgondjaim( a feszültségtől és/vagy a szorongástól nem tudok aludni)

De tudod, a legjobb, ha dokit is kikérdezel!!!


üdv. 33 hetes kismama

2009. júl. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3 és fél hónapos a fiam, kb. 2 hónapja szedem. Nekem segített, de csak akkor, ha rendszeresen szedem. A picúron nem vettem észre semmit, és én sem vagyok aluszékony, csak nem szorongok annyira.
2009. júl. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. júl. 27. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!